Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Deep pockets racer (Победи во Елит, Мастер или Про групите дури финансискиот баланс ви е над 50М за време на сезоната)
(Раритетна придобивка: 1 од 1894.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 84, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanMaster - 4Сезона 84, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiMaster - 1Сезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 84, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 83, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColeAmateur - 50Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 75Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianMaster - 2Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikAmateur - 34Сезона 80, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovRetiredСезона 80, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 80, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 79, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 79, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 79, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ger GommansRetiredСезона 79, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 78, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 7Сезона 78, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandMaster - 5Сезона 78, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 15Сезона 78, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 78, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 4Сезона 77, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TimchenkoRetiredСезона 77, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelRookie - 3Сезона 76, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekRetiredСезона 76, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 75, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 6Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezMaster - 2Сезона 74, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 74, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaPro - 16Сезона 74, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 42Сезона 74, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelMaster - 4Сезона 74, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiAmateur - 2Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanPro - 16Сезона 73, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 73, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MajorRetiredСезона 73, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääPro - 12Сезона 73, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 73, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 11Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 5Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisPro - 22Сезона 72, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 72, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchRetiredСезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeAmateur - 44Сезона 71, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 66Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciRetiredСезона 71, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 71, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 70, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 70, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 70, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 70, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 69, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 64Сезона 69, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 1Сезона 69, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 25Сезона 69, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 75Сезона 68, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanAmateur - 48Сезона 68, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveRetiredСезона 68, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiRetiredСезона 68, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczRookie - 80Сезона 68, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert AmbrusRetiredСезона 67, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeAmateur - 63Сезона 67, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 67, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 17Сезона 67, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaAmateur - 74Сезона 66, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 66, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsPro - 24Сезона 66, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 65, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekRetiredСезона 65, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 64, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 64, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 64, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip CristianPro - 7Сезона 64, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 64, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: