Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1056.69 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Toni KazanjyanEliteСезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánEliteСезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovEliteСезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 83, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 83, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueMaster - 3Сезона 83, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooEliteСезона 82, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerMaster - 1Сезона 82, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 82, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 81, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 4Сезона 81, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 81, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 3Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 4Сезона 80, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 80, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayMaster - 1Сезона 80, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 24Сезона 79, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 79, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsRetiredСезона 79, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseAmateur - 57Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 78, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynAmateur - 28Сезона 78, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiAmateur - 66Сезона 77, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 16Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaAmateur - 12Сезона 76, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 76, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 75, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 1Сезона 75, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 1Сезона 74, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoRetiredСезона 74, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 74, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisRetiredСезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 74, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroAmateur - 35Сезона 74, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 74, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 73, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorAmateur - 80Сезона 73, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 73, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 73, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociAmateur - 7Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeAmateur - 44Сезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 70Сезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 72, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRetiredСезона 72, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 1Сезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreEliteСезона 72, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 13Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 64Сезона 71, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicMaster - 3Сезона 71, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaPro - 7Сезона 71, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 71, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyAmateur - 24Сезона 71, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 71, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouPro - 11Сезона 70, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 70, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 70, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 70, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 69, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin IonutMaster - 2Сезона 69, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseAmateur - 75Сезона 69, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hováth KázmérRetiredСезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 75Сезона 69, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 22Сезона 69, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 21Сезона 69, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 68, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1EliteСезона 68, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 3Сезона 68, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyRetiredСезона 68, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 68, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 68, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 68, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 67, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenPro - 12Сезона 67, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezAmateur - 49Сезона 67, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 67, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: