Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1014.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Auke HaarsmaEliteСезона 90, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniEliteСезона 90, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinEliteСезона 90, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenMaster - 2Сезона 90, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerEliteСезона 90, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 5Сезона 90, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 89, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniMaster - 5Сезона 89, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 89, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 89, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysPro - 15Сезона 88, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchPro - 20Сезона 88, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovEliteСезона 88, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekAmateur - 9Сезона 87, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxMaster - 3Сезона 87, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 25Сезона 87, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 9Сезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 4Сезона 86, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostEliteСезона 86, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 9Сезона 86, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloEliteСезона 85, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 85, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 85, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRetiredСезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanPro - 12Сезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 3Сезона 84, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsAmateur - 6Сезона 83, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaRetiredСезона 83, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 83, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueRetiredСезона 83, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 14Сезона 82, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerAmateur - 68Сезона 82, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 82, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 81, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 23Сезона 81, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 10Сезона 81, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsPro - 17Сезона 81, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 5Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 80, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayPro - 7Сезона 80, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanPro - 18Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 2Сезона 79, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 79, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 79, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 2Сезона 79, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandePro - 25Сезона 78, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 3Сезона 78, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 5Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 78, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynPro - 21Сезона 78, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiRetiredСезона 77, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 78Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaRetiredСезона 76, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 5Сезона 76, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkEliteСезона 75, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 75, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 74, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoRookie - 77Сезона 74, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 74, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisRetiredСезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 74, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroMaster - 2Сезона 74, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 74, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 73, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorMaster - 5Сезона 73, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 73, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 73, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociRetiredСезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 22Сезона 72, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 72, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 1Сезона 72, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: