Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master podium national invader (Го дели Мастер подиумот со два сонародници)
(Раритетна придобивка: 1 од 4489.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 82, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 81, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 4Сезона 81, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 81, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 70, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 70, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila ToplakRetiredСезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 2Сезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hováth KázmérRetiredСезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Amateur - 45Сезона 64, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 64, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal KowalskiRetiredСезона 58, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim PugovokRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig HudsonRetiredСезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul KosovRetiredСезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey KharchenkoRetiredСезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovMaster - 3Сезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natasha AprelkovaRetiredСезона 41, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman TurkinRetiredСезона 38, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BerglezovRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey ManukalovRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiAmateur - 56Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar MorawiecRetiredСезона 34, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael NovikovRookie - 118Сезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 23Сезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelRetiredСезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SutkowskiRetiredСезона 30, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr PogodzikRetiredСезона 30, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MichalakRetiredСезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 20Сезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz DzidoRetiredСезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MehrRetiredСезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MaksimowskiRetiredСезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ZadroznyRetiredСезона 18, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman GorodnevRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis GrahovRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaRetiredСезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZaluskiRetiredСезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas OkriemasRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius TalandzeviciusRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VaitiekunasRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel JankiewiczRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz DawgiertRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan NiewskiRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius VitkusRetiredСезона 7, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas ZarembaRetiredСезона 7, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karina BaronaiteRetiredСезона 7, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius KepezinskasRetiredСезона 7, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius LembertasRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus TamošiūnasRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MerkeviciusRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas ŠlapaitisRetiredСезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas ČepulisRetiredСезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasRetiredСезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas ŽukauskasRetiredСезона 6, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius NorutisRetiredСезона 6, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas DzimanaviciusRetiredСезона 2, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adas KeserauskasRetiredСезона 2, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius RagulisRetiredСезона 2, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius MaciulaitisRetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas BubelevičiusRetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas Pranculevicius2RetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary