Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Tutorial master (Комплетирани сите туторијали во играта)
(Раритетна придобивка: 1 од 213.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Peniel EmmanuelRookie - 147Сезона 88, Трка 4, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MartinRookie - 88Сезона 88, Трка 4, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BryantRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg StarkeRookie - 5Сезона 88, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel ChavezRookie - 70Сезона 88, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinRookie - 62Сезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MarzanoRookie - 81Сезона 88, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley RayRookie - 129Сезона 88, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 1Сезона 88, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 88, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imsai ManRookie - 8Сезона 88, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Autumn LeighRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ParadowskiPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Undras NeaguRookie - 71Сезона 88, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MontesinosRookie - 20Сезона 88, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marci TarcrvenRookie - 3Сезона 88, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wynand LiebenbergRookie - 8Сезона 87, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BermejoRookie - 25Сезона 87, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BlombergRookie - 17Сезона 87, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ebaked PotatoRookie - 146Сезона 87, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRookie - 135Сезона 87, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesAmateur - 23Сезона 87, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewan CameronRookie - 52Сезона 87, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben PetersRookie - 114Сезона 87, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 87, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel MilonRookie - 6Сезона 87, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GordanRookie - 102Сезона 87, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef Florian SedlmeierRookie - 123Сезона 87, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manu ClarRookie - 9Сезона 87, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GarcesRookie - 85Сезона 87, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 87, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GleysteenAmateur - 2Сезона 87, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani BarrenoRookie - 71Сезона 87, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caswan DocariRookie - 27Сезона 87, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr BaturovRookie - 62Сезона 87, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian MonzaniRookie - 118Сезона 87, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ja CyRookie - 147Сезона 87, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor ZhevakovRookie - 134Сезона 87, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 87, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JuhászRookie - 145Сезона 87, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt RyxenAmateur - 61Сезона 87, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PincheraAmateur - 50Сезона 87, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikRookie - 8Сезона 87, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Antonio Martín TrigoRookie - 63Сезона 87, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni LloretRookie - 11Сезона 87, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis CalderónRookie - 13Сезона 87, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson De OliveiraRookie - 150Сезона 87, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio FilipeRookie - 78Сезона 87, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 87, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron SnyderAmateur - 8Сезона 87, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 87, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliusz ŻuławskiAmateur - 42Сезона 87, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon EppesRookie - 46Сезона 87, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo HervásRookie - 141Сезона 87, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeněk RýcRookie - 64Сезона 87, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 87, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 146Сезона 87, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 86, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 86, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rickyade MusanteAmateur - 47Сезона 86, Трка 16, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnAmateur - 76Сезона 86, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan GüneyRookie - 72Сезона 86, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 5Сезона 86, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad BezrukovRetiredСезона 86, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 86, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FilimonovRookie - 38Сезона 86, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 86, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois Dos SantosRookie - 118Сезона 86, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 86, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StanislawekRetiredСезона 86, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MasciaAmateur - 27Сезона 86, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 86, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 86, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harrie PalenAmateur - 2Сезона 86, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 86, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SnymanRookie - 132Сезона 86, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 86, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duncan ClarkeRookie - 140Сезона 86, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 86, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech PiotrowskiRookie - 74Сезона 86, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 86, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apatosaurio RodriguezAmateur - 18Сезона 86, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley KissenRetiredСезона 86, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vidas MickusRetiredСезона 86, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница: