Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Oval overtaker (Комплетирај 50 претекнувања во текот на една овална патека и трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 3605.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Daniel HarrisAmateur - 37Сезона 91, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubMaster - 3Сезона 91, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine GalanteAmateur - 9Сезона 91, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabAmateur - 31Сезона 91, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 91, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 11Сезона 91, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CiolettiAmateur - 19Сезона 91, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson CarvalhoAmateur - 3Сезона 91, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarkiewiczAmateur - 1Сезона 91, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramunas GaldikasAmateur - 73Сезона 91, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 7Сезона 91, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stewart JamesPro - 21Сезона 91, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 61Сезона 91, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 62Сезона 91, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 79Сезона 91, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheAmateur - 78Сезона 91, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnAmateur - 42Сезона 91, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addy van der StamAmateur - 41Сезона 91, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoAmateur - 14Сезона 91, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remi CazzaroAmateur - 31Сезона 91, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreAmateur - 14Сезона 91, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur SavelevAmateur - 6Сезона 91, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvin ToledoAmateur - 73Сезона 91, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon SmallAmateur - 78Сезона 91, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraAmateur - 56Сезона 91, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BösewetterAmateur - 11Сезона 91, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinAmateur - 28Сезона 91, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Canyon DrebertAmateur - 73Сезона 91, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevAmateur - 27Сезона 91, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide ValentiAmateur - 9Сезона 91, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikPro - 16Сезона 91, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaAmateur - 52Сезона 91, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 3Сезона 91, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShurganovAmateur - 36Сезона 91, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 28Сезона 91, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey LaktionovAmateur - 80Сезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CabreraRookie - 110Сезона 85, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 85, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KozmaAmateur - 46Сезона 85, Трка 6, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizAmateur - 79Сезона 85, Трка 6, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luceyoko FerinAmateur - 29Сезона 85, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg Byrnes-mikelsonsRookie - 125Сезона 85, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 25Сезона 85, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel PuleroRetiredСезона 85, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike RoellPro - 9Сезона 85, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan ZacpalAmateur - 68Сезона 85, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliRetiredСезона 85, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 61Сезона 85, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harald HaiderAmateur - 3Сезона 85, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoAmateur - 63Сезона 85, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas KylerudRetiredСезона 85, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasin YaziciAmateur - 24Сезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente NarioAmateur - 40Сезона 85, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vania DuarteAmateur - 70Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesRetiredСезона 85, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 36Сезона 85, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc TralamazzaAmateur - 38Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei SiseykinRetiredСезона 85, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenRookie - 65Сезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MonteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherRetiredСезона 85, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziRookie - 9Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaAmateur - 22Сезона 85, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssRetiredСезона 85, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 1Сезона 85, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Welton JohnyRetiredСезона 85, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 85, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicPro - 6Сезона 85, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovAmateur - 30Сезона 85, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaRetiredСезона 85, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoRookie - 77Сезона 85, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRetiredСезона 85, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 19Сезона 85, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 135Сезона 78, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca CaldariniAmateur - 63Сезона 78, Трка 8, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Rogério Alves OliveiraRetiredСезона 78, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 50Сезона 78, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzabóRookie - 128Сезона 78, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannPro - 5Сезона 78, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsuzsanna GöndörAmateur - 56Сезона 78, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig CochraneRetiredСезона 78, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HalfordAmateur - 39Сезона 78, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pluto GerardeschiRetiredСезона 78, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostis KolokotronisAmateur - 21Сезона 78, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AunkoferPro - 18Сезона 78, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen NielsenRetiredСезона 78, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas BrachnerRetiredСезона 78, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas SchröderRookie - 139Сезона 78, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele Di ChianoRetiredСезона 78, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim BubonRetiredСезона 78, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoAmateur - 5Сезона 78, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanAmateur - 29Сезона 78, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 67Сезона 78, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraAmateur - 9Сезона 78, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BellRetiredСезона 74, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SilvaRetiredСезона 74, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rones GrasselliRookie - 34Сезона 74, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoAmateur - 20Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SimonAmateur - 53Сезона 74, Трка 10, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LoryAmateur - 64Сезона 74, Трка 10, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: