Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Dino (Учествува во 1000 трки)
(Раритетна придобивка: 1 од 482.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin BritainMaster - 1Сезона 89, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 52Сезона 89, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 89, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdir AuletteAmateur - 7Сезона 89, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivPro - 5Сезона 89, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Henrique FerreiraAmateur - 44Сезона 89, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 89, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevRookie - 34Сезона 89, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo AlvesRookie - 18Сезона 89, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VialeAmateur - 25Сезона 89, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 89, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 54Сезона 89, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 89, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BonfantiPro - 1Сезона 89, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyPro - 21Сезона 89, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanMaster - 5Сезона 89, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 89, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 25Сезона 89, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KaunitzRookie - 109Сезона 89, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele FossatiAmateur - 60Сезона 89, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulia CerchiRookie - 75Сезона 89, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 7Сезона 89, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 14Сезона 89, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 89, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro EstradaRookie - 2Сезона 89, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorMaster - 5Сезона 89, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CalmenAmateur - 63Сезона 89, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 89, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenAmateur - 65Сезона 89, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinMaster - 1Сезона 89, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcAmateur - 4Сезона 89, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiAmateur - 34Сезона 89, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joro GilunaAmateur - 13Сезона 89, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 71Сезона 89, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresAmateur - 16Сезона 89, Трка 1, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisPro - 7Сезона 88, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠimůnekAmateur - 59Сезона 88, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CarugattiRookie - 127Сезона 88, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaAmateur - 33Сезона 88, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 88, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 88, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 16Сезона 88, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 88, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 88, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 4Сезона 88, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca CalzettaAmateur - 28Сезона 88, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 88, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenPro - 9Сезона 88, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 53Сезона 88, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 88, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 88, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave SunderlandAmateur - 4Сезона 88, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 88, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BichoAmateur - 13Сезона 88, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakPro - 14Сезона 88, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CharlotAmateur - 21Сезона 88, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós SubiAmateur - 45Сезона 88, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksPro - 18Сезона 88, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikAmateur - 37Сезона 88, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RadanPro - 6Сезона 88, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo RussoRookie - 69Сезона 88, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákAmateur - 8Сезона 88, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin GrajekAmateur - 56Сезона 88, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśAmateur - 62Сезона 88, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno TarondoRookie - 56Сезона 88, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 17Сезона 88, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RebagliatiPro - 6Сезона 88, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazPro - 14Сезона 88, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert BaloghAmateur - 17Сезона 88, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ŚwiątekRookie - 17Сезона 88, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthPro - 17Сезона 88, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo PlutusAmateur - 1Сезона 88, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SmirnovPro - 16Сезона 88, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanAmateur - 12Сезона 88, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SvobodaAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 4Сезона 88, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 88, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoAmateur - 34Сезона 88, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VeranoAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru DiaconuRookie - 21Сезона 88, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićAmateur - 1Сезона 88, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakMaster - 3Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SequeiraAmateur - 18Сезона 87, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreMaster - 3Сезона 87, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil DennisAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 87, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 87, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clint ParkerAmateur - 69Сезона 87, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MorgadoPro - 5Сезона 87, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 87, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 87, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doncho GorskiRookie - 42Сезона 87, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezPro - 12Сезона 87, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannoneAmateur - 62Сезона 87, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 79Сезона 87, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 87, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri KortelainenAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: