Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Jeddah (Направи најбрзи круг во групата во Jeddah круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 857.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dominik PoruśRetiredСезона 86, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel ZapataPro - 14Сезона 86, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 86, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasko MinovskiRookie - 79Сезона 86, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 77Сезона 86, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 13, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 86, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaAmateur - 25Сезона 86, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 86, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaRookie - 79Сезона 86, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 86, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias ReckendreesRookie - 103Сезона 86, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 86, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 86, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 86, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay KolevRookie - 53Сезона 86, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinAmateur - 20Сезона 86, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 86, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael De MeyerRetiredСезона 86, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FerrerRookie - 50Сезона 86, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 86, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 86, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SármezeiRookie - 59Сезона 86, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoPro - 17Сезона 86, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó GergelyRookie - 36Сезона 86, Трка 13, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KosAmateur - 4Сезона 86, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 86, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 147Сезона 86, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 86, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 86, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor AfonsoAmateur - 24Сезона 86, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pancrazio AttiloneRetiredСезона 86, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisPro - 18Сезона 86, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karesz GyagyiAmateur - 52Сезона 86, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 86, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuPro - 24Сезона 86, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BagelAmateur - 12Сезона 86, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando GuillenRookie - 83Сезона 86, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MyllynenAmateur - 48Сезона 86, Трка 13, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 8Сезона 86, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsAmateur - 52Сезона 86, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 86, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman ThiaraRookie - 9Сезона 86, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi LuiroRookie - 26Сезона 86, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros KoliofoutisRetiredСезона 86, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 86, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 86, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khai RinoRookie - 110Сезона 86, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: