Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Miami (Победа на една трка во Miami)
(Раритетна придобивка: 1 од 1665.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Santiago Sánchez ChiappeAmateur - 48Сезона 87, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 87, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irati PratRookie - 20Сезона 87, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint ZsidiRookie - 59Сезона 87, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christo BothaAmateur - 7Сезона 87, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KolePro - 10Сезона 87, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 7, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitPro - 3Сезона 87, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 87, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto SchmidPro - 2Сезона 87, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 87, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 87, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 17Сезона 87, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao Silva JuniorPro - 13Сезона 87, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 87, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 87, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SecoueRookie - 2Сезона 87, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad SamardžićPro - 25Сезона 87, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 7, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matija VrbaAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariPro - 14Сезона 87, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko HautaviitaRookie - 71Сезона 87, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 87, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 87, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 87, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliRookie - 61Сезона 87, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 58Сезона 87, Трка 7, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 2Сезона 87, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris BergsRookie - 138Сезона 87, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezAmateur - 37Сезона 87, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiAmateur - 16Сезона 87, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edith Graciela MigliaroAmateur - 15Сезона 87, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timmy HolmAmateur - 60Сезона 87, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darragh ReidyAmateur - 10Сезона 87, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriPro - 12Сезона 87, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 87, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian RadutaAmateur - 21Сезона 87, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 87, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niu NiunisimoRookie - 27Сезона 87, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 87, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas FerreiraAmateur - 4Сезона 87, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam JaegerAmateur - 64Сезона 87, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RoutledgeAmateur - 6Сезона 87, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier TpAmateur - 42Сезона 87, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 7, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 87, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraPro - 21Сезона 87, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: