Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Miami (Старт на една трка во Miami од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 1665.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irati PratRookie - 20Сезона 87, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 7, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christo BothaAmateur - 7Сезона 87, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Herrera MelianRookie - 11Сезона 87, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 7, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo NoxRookie - 98Сезона 87, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 87, Трка 7, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 87, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 7, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 87, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 87, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 19Сезона 87, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LobicoPro - 21Сезона 87, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad SamardžićPro - 25Сезона 87, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 7, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 87, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KolePro - 10Сезона 87, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 87, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikAmateur - 80Сезона 87, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 87, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen KovačevićPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris BergsRookie - 138Сезона 87, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre JustinoAmateur - 58Сезона 87, Трка 7, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide CamilliAmateur - 65Сезона 87, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanPro - 20Сезона 87, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 87, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darragh ReidyAmateur - 10Сезона 87, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 87, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 87, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo RexAmateur - 44Сезона 87, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas FerreiraAmateur - 4Сезона 87, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MorinAmateur - 1Сезона 87, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 87, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro ZironiAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriPro - 12Сезона 87, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićMaster - 5Сезона 87, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: