Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Miami (Направи најбрзи круг во групата во Miami круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 1665.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 87, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas ŽaldokasAmateur - 49Сезона 87, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 87, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inna GeltserAmateur - 7Сезона 87, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 78Сезона 87, Трка 7, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 87, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric De WitteAmateur - 73Сезона 87, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 87, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 87, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemaireAmateur - 77Сезона 87, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 87, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PuseyAmateur - 5Сезона 87, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio OliveiraRookie - 111Сезона 87, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 70Сезона 87, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewan CameronRookie - 52Сезона 87, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 4Сезона 87, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 87, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CiocirlanoaiaAmateur - 63Сезона 87, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 7, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RennitRookie - 23Сезона 87, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezAmateur - 37Сезона 87, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jac WildRookie - 72Сезона 87, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 87, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálRookie - 43Сезона 87, Трка 7, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 87, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 87, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoPro - 17Сезона 87, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 122Сезона 87, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 87, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 56Сезона 87, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 87, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki StoqnovRookie - 47Сезона 87, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PascoalRookie - 76Сезона 87, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 87, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BuckoRookie - 66Сезона 87, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 87, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoRookie - 96Сезона 87, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 87, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 2Сезона 87, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AgostinhoRookie - 101Сезона 87, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnsonAmateur - 68Сезона 87, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicoli BurnAmateur - 20Сезона 87, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 19Сезона 87, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásRookie - 69Сезона 87, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 87, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 87, Трка 7, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 87, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus TudosoiuAmateur - 29Сезона 87, Трка 7, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićPro - 3Сезона 87, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 2Сезона 87, Трка 7, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 87, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mahesh BheemarajPro - 6Сезона 87, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 87, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MarosvölgyiAmateur - 1Сезона 87, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 87, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 87, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 87, Трка 7, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 41Сезона 87, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan ZivkovicPro - 22Сезона 87, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 87, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 87, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: