Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Melbourne (Победа на една трка во Melbourne)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRookie - 72Сезона 73, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaAmateur - 88Сезона 73, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loudon WainwrightAmateur - 42Сезона 73, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 73, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David StowePro - 14Сезона 73, Трка 8, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 6Сезона 73, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaAmateur - 35Сезона 73, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lily ZarwalskiAmateur - 27Сезона 73, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KajanAmateur - 48Сезона 73, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 8, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 8, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonAmateur - 49Сезона 73, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 74Сезона 73, Трка 8, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 8, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben O`HaganAmateur - 70Сезона 73, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LaffertyAmateur - 91Сезона 73, Трка 8, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaRookie - 23Сезона 73, Трка 8, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenAmateur - 75Сезона 73, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oancea Florin-iliePro - 23Сезона 73, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ClarkAmateur - 14Сезона 73, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars PodzigunsAmateur - 72Сезона 73, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MichalakAmateur - 93Сезона 73, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 8, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertAmateur - 5Сезона 73, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalAmateur - 4Сезона 73, Трка 8, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 3Сезона 73, Трка 8, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NunesAmateur - 28Сезона 73, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 24Сезона 73, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 23Сезона 73, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezMaster - 2Сезона 73, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraPro - 9Сезона 73, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel SumanAmateur - 29Сезона 73, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoPro - 6Сезона 73, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai NikolovMaster - 3Сезона 73, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dányi AndorAmateur - 46Сезона 73, Трка 8, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzech BrowarnikAmateur - 67Сезона 73, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BazzoniAmateur - 42Сезона 73, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniPro - 23Сезона 73, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor VárkonyiAmateur - 76Сезона 73, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TorresAmateur - 39Сезона 73, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evald MonAmateur - 6Сезона 73, Трка 8, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobrePro - 12Сезона 73, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraAmateur - 80Сезона 73, Трка 8, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián HegedűsAmateur - 35Сезона 73, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 6Сезона 73, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 44Сезона 73, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turi SgheiAmateur - 36Сезона 73, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 1Сезона 73, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander TarasovRookie - 28Сезона 73, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 74Сезона 73, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisRookie - 2Сезона 73, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 12Сезона 73, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celio FerreiraPro - 15Сезона 73, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AyaRetiredСезона 73, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko BrčićMaster - 3Сезона 73, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GonzalezAmateur - 88Сезона 73, Трка 8, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinAmateur - 92Сезона 73, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert JakóPro - 15Сезона 73, Трка 8, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 68Сезона 73, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MaggessiAmateur - 30Сезона 73, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo LopezAmateur - 89Сезона 73, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasAmateur - 35Сезона 73, Трка 8, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 73, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 56Сезона 73, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasAmateur - 70Сезона 73, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FeichtnerPro - 24Сезона 73, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxPro - 16Сезона 73, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick RiouAmateur - 52Сезона 73, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaMaster - 2Сезона 73, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim RibeiroPro - 7Сезона 73, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 22Сезона 73, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 8, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 73, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraAmateur - 87Сезона 73, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 5Сезона 73, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 5Сезона 73, Трка 8, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaPro - 9Сезона 73, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 25Сезона 73, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléePro - 12Сезона 73, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stathis TelonisAmateur - 59Сезона 73, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiAmateur - 21Сезона 73, Трка 8, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BaloghPro - 18Сезона 73, Трка 8, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 24Сезона 73, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenPro - 17Сезона 73, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 3Сезона 73, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyAmateur - 92Сезона 73, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 9Сезона 73, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 20Сезона 73, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpPro - 21Сезона 73, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NikolausAmateur - 80Сезона 73, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница: