Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Adelaide (Победа на една трка во Adelaide)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóPro - 21Сезона 84, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 84, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 84, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerAmateur - 72Сезона 84, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 50Сезона 84, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 84, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 84, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 9Сезона 84, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka VuјovicAmateur - 3Сезона 84, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice RenaudetPro - 13Сезона 84, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasPro - 3Сезона 84, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GellénAmateur - 31Сезона 84, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 23Сезона 84, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusAmateur - 15Сезона 84, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 84, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 16Сезона 84, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BradyAmateur - 50Сезона 84, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 84, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderRookie - 110Сезона 84, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 51Сезона 84, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 5Сезона 84, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 4Сезона 84, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesMaster - 5Сезона 84, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 66Сезона 84, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 46Сезона 84, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 21Сезона 84, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GangaAmateur - 18Сезона 84, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RadanPro - 6Сезона 84, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 76Сезона 84, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 19Сезона 84, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TorresAmateur - 39Сезона 84, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 84, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 21Сезона 84, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 84, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 84, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 61Сезона 84, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovPro - 2Сезона 84, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiAmateur - 77Сезона 84, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 59Сезона 84, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 84, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 84, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 77Сезона 84, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 2Сезона 84, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevPro - 3Сезона 84, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisPro - 7Сезона 84, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaAmateur - 65Сезона 84, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael LeyvaPro - 12Сезона 84, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaPro - 21Сезона 84, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 57Сезона 84, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenAmateur - 12Сезона 84, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichAmateur - 41Сезона 84, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 49Сезона 84, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 84, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesPro - 21Сезона 84, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeAmateur - 21Сезона 84, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRookie - 48Сезона 84, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 19Сезона 84, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel JugaruRookie - 27Сезона 84, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 23Сезона 84, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 15Сезона 84, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RaposoAmateur - 19Сезона 84, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraAmateur - 4Сезона 84, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyPro - 16Сезона 84, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 84, Трка 2, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr NeznayAmateur - 16Сезона 84, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietPro - 24Сезона 84, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 5Сезона 84, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 15Сезона 84, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 41Сезона 84, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanAmateur - 62Сезона 84, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzAmateur - 25Сезона 84, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: