Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Pro taste (Победа на една трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 102.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 40 41 42 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marco AlbertiniPro - 21Сезона 84, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 84, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tine JaničPro - 10Сезона 84, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valnyris TejetPro - 17Сезона 84, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecPro - 10Сезона 84, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 2Сезона 84, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 84, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 16Сезона 84, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 25Сезона 84, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 24Сезона 84, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu PortalMaster - 4Сезона 84, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiMaster - 4Сезона 84, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli HorvathMaster - 3Сезона 84, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesPro - 18Сезона 84, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 84, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 84, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 84, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 6Сезона 84, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornelius AlexandruPro - 9Сезона 84, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 84, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo Antonio CecereRookie - 80Сезона 84, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 2Сезона 84, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanMaster - 5Сезона 84, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme OliveiraMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 19Сезона 84, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalPro - 7Сезона 84, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else RenePro - 9Сезона 84, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathMaster - 3Сезона 84, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SoignatPro - 6Сезона 84, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 6Сезона 83, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 20Сезона 83, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiPro - 17Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 2Сезона 83, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoMaster - 2Сезона 83, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyPro - 8Сезона 83, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 83, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LowePro - 2Сезона 83, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierPro - 16Сезона 83, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoPro - 7Сезона 83, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 14Сезона 83, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PalazzoPro - 10Сезона 83, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 2Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownMaster - 5Сезона 83, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 83, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 83, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 83, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 19Сезона 83, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabPro - 15Сезона 83, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 78Сезона 83, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetAmateur - 27Сезона 83, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy SeveriniPro - 11Сезона 83, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 2Сезона 83, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezPro - 4Сезона 83, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cioponea ViorelPro - 5Сезона 83, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 83, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johannes HaaparantaPro - 24Сезона 83, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaPro - 22Сезона 83, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamPro - 18Сезона 83, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciPro - 23Сезона 83, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozPro - 2Сезона 83, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovRetiredСезона 83, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaPro - 20Сезона 83, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloPro - 18Сезона 83, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 6Сезона 83, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaAmateur - 1Сезона 83, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraPro - 4Сезона 83, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 25Сезона 83, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 83, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 74Сезона 83, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeeMaster - 3Сезона 83, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikita GuidottiPro - 22Сезона 83, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KontraAmateur - 8Сезона 82, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiPro - 11Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Espiñeira GonzalezRetiredСезона 82, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerPro - 24Сезона 82, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálMaster - 4Сезона 82, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek NowakRetiredСезона 82, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillRookie - 2Сезона 82, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuMaster - 5Сезона 82, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyRookie - 104Сезона 82, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 82, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakAmateur - 4Сезона 82, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 22Сезона 82, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsAmateur - 73Сезона 82, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekMaster - 3Сезона 82, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonso RidolfoAmateur - 73Сезона 82, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ping HuiPro - 24Сезона 82, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 10Сезона 82, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherMaster - 2Сезона 82, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyMaster - 2Сезона 82, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 28Сезона 82, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoAmateur - 4Сезона 82, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 82, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikMaster - 2Сезона 82, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 40 41 42 » Брзо оди на страница: