Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Oesterreichring (Победа на една трка во Oesterreichring)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 13Сезона 86, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samo TuršičAmateur - 11Сезона 86, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 86, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 86, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 86, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 86, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 29Сезона 86, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 22Сезона 86, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 36Сезона 86, Трка 10, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime Andres Forero FlorezAmateur - 62Сезона 86, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar PeevRookie - 122Сезона 86, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 10, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 3Сезона 86, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 86, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 86, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 86, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzebellédiAmateur - 11Сезона 86, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 86, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 86, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 86, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 38Сезона 86, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 86, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 5Сезона 86, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRetiredСезона 86, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss AttilaAmateur - 31Сезона 86, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 86, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 86, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 86, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan KrastevAmateur - 1Сезона 86, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HudákAmateur - 8Сезона 86, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 86, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 86, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Ribes MateuAmateur - 14Сезона 86, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 86, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 86, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary HutchinsonRookie - 54Сезона 86, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 133Сезона 86, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 24Сезона 86, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiAmateur - 1Сезона 86, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloPro - 11Сезона 86, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 62Сезона 86, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 86, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 72Сезона 86, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница: