Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on A1-Ring (Победа на една трка во A1-Ring)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 82, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakEliteСезона 82, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 6Сезона 82, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 82, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoPro - 21Сезона 82, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano BertiAmateur - 15Сезона 82, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeEliteСезона 82, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellAmateur - 72Сезона 82, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniMaster - 5Сезона 82, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergAmateur - 68Сезона 82, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 82, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 15Сезона 82, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 19Сезона 82, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 76Сезона 82, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiRookie - 94Сезона 82, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonAmateur - 59Сезона 82, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi RajalaAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 41Сезона 82, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 70Сезона 82, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkPro - 8Сезона 82, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 82, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielRookie - 6Сезона 82, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorPro - 4Сезона 82, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiPro - 3Сезона 82, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroPro - 2Сезона 82, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiAmateur - 22Сезона 82, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoRookie - 87Сезона 82, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauno PapinahoAmateur - 78Сезона 82, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 5Сезона 82, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysMaster - 4Сезона 82, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasRookie - 127Сезона 82, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezAmateur - 24Сезона 82, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovAmateur - 9Сезона 82, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaAmateur - 34Сезона 82, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortRookie - 108Сезона 82, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 82, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 82, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor WildhagenAmateur - 47Сезона 82, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievRookie - 86Сезона 82, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rúben GuerraAmateur - 4Сезона 82, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaAmateur - 6Сезона 82, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PickRetiredСезона 82, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirPro - 9Сезона 82, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel McconnellAmateur - 24Сезона 82, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezAmateur - 6Сезона 82, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Jose MorenoPro - 15Сезона 82, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 61Сезона 82, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluRookie - 83Сезона 82, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 82, Трка 11, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luís FernandesRetiredСезона 82, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael VandereckRetiredСезона 82, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CaveAmateur - 5Сезона 82, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminRetiredСезона 82, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 55Сезона 82, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérPro - 22Сезона 82, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 31Сезона 82, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 82, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 67Сезона 82, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto CavalcanteAmateur - 42Сезона 82, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 63Сезона 82, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyRookie - 80Сезона 82, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 76Сезона 82, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 30Сезона 82, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 82, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 56Сезона 82, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Los ReyesAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PincheraAmateur - 50Сезона 82, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 82, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LopesRetiredСезона 82, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 14Сезона 82, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyAmateur - 49Сезона 82, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 82, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen BerberovićRetiredСезона 82, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyriakos PanousisPro - 19Сезона 82, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloAmateur - 73Сезона 82, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 46Сезона 82, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucianoAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CamposRetiredСезона 82, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 30Сезона 82, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 21Сезона 82, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 35Сезона 82, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenRookie - 113Сезона 82, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziAmateur - 77Сезона 82, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczRookie - 74Сезона 82, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 10Сезона 82, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim AlvarinhasPro - 8Сезона 82, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor BravoAmateur - 66Сезона 82, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John McclearyRookie - 20Сезона 82, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 54Сезона 82, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiana LoboAmateur - 17Сезона 82, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 7Сезона 82, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: