Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sakhir (Победа на една трка во Sakhir)
(Раритетна придобивка: 1 од 50.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcus SandbergMaster - 1Сезона 86, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan LunguPro - 3Сезона 86, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toma LazarRookie - 93Сезона 86, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz KozaczewskiAmateur - 66Сезона 86, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franci LorenčičRookie - 121Сезона 86, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 48Сезона 86, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiPro - 11Сезона 86, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 86, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 86, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 86, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 86, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 86, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 72Сезона 86, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 27Сезона 86, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 86, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 86, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 86, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 1Сезона 86, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 86, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zubair AslamRookie - 100Сезона 86, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 86, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 5Сезона 86, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRetiredСезона 86, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg Byrnes-mikelsonsAmateur - 76Сезона 86, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaya DeeRookie - 114Сезона 86, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František SedláčekAmateur - 15Сезона 86, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálPro - 7Сезона 86, Трка 11, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LisboaAmateur - 13Сезона 86, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley DiasRookie - 15Сезона 86, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 33Сезона 86, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto RodriguezAmateur - 38Сезона 86, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo VitielloPro - 3Сезона 86, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 5Сезона 86, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioAmateur - 21Сезона 86, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 86, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SantanaRookie - 115Сезона 86, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 86, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 60Сезона 86, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRookie - 113Сезона 86, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 20Сезона 86, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry GreenRetiredСезона 86, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RaposoRookie - 88Сезона 86, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin TownsendAmateur - 25Сезона 86, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lefteris AggouridakisRookie - 134Сезона 86, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 86, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 86, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 86, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyko StoychevRookie - 49Сезона 86, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 86, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirPro - 3Сезона 86, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin MackenzieAmateur - 43Сезона 86, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 40Сезона 86, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PlacelRookie - 1Сезона 86, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 24Сезона 86, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PiniAmateur - 71Сезона 86, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 34Сезона 86, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaRookie - 106Сезона 86, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 86, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: