Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Zolder (Победа на една трка во Zolder)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Peter ZlatevAmateur - 46Сезона 87, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 4, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 87, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratPro - 5Сезона 87, Трка 4, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HaasnootPro - 6Сезона 87, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto CalvoPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 87, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownAmateur - 39Сезона 87, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 87, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 87, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatolij PaskoPro - 3Сезона 87, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 87, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 4, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vertti LeinonenRookie - 74Сезона 87, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 17Сезона 87, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nunzio CercielloAmateur - 28Сезона 87, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 1Сезона 87, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRetiredСезона 87, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide BianchiAmateur - 33Сезона 87, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 87, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiPro - 14Сезона 87, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 4, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 4, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 87, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 4Сезона 87, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto CavalcanteRookie - 124Сезона 87, Трка 4, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 87, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 4, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorPro - 18Сезона 87, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert KarpinskiRetiredСезона 87, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 87, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 4, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calebe SerenoAmateur - 63Сезона 87, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GlabAmateur - 18Сезона 87, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio De RossiAmateur - 76Сезона 87, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaAmateur - 22Сезона 87, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriela MarinovaPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 69Сезона 87, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 87, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 4, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gersen MoreiraPro - 11Сезона 87, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 87, Трка 4, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 4, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ZubikaldoPro - 14Сезона 87, Трка 4, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedAmateur - 54Сезона 87, Трка 4, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 4, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adolfo PositanoAmateur - 50Сезона 87, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 13Сезона 87, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JablońskiAmateur - 39Сезона 87, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos GkagkasAmateur - 52Сезона 87, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: