Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Spa (Победа на една трка во Spa)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.45 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 83, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopePro - 21Сезона 83, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ScafesRetiredСезона 83, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoskelaAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko NõlvakAmateur - 68Сезона 83, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 10Сезона 83, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoRookie - 120Сезона 83, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganPro - 8Сезона 83, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverPro - 13Сезона 83, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezPro - 4Сезона 83, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosenceAmateur - 20Сезона 83, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim VafeiadisAmateur - 66Сезона 83, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 2Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 83, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkRetiredСезона 83, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 24Сезона 83, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 14Сезона 83, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeAmateur - 56Сезона 83, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakMaster - 2Сезона 83, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FigueroaAmateur - 39Сезона 83, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 20Сезона 83, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasPro - 19Сезона 83, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsAmateur - 61Сезона 83, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 83, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 9Сезона 83, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LarabyPro - 9Сезона 83, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 28Сезона 83, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenPro - 14Сезона 83, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortRookie - 108Сезона 83, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroAmateur - 1Сезона 83, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisPro - 17Сезона 83, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 83, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolos ExarkhosRookie - 136Сезона 83, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svante DurandRookie - 116Сезона 83, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakAmateur - 39Сезона 83, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaEliteСезона 83, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloAmateur - 38Сезона 83, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 27Сезона 83, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 19Сезона 83, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mati BolsoRetiredСезона 83, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoPro - 21Сезона 83, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 1Сезона 83, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderRookie - 7Сезона 83, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 83, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 83, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasAmateur - 2Сезона 83, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 61Сезона 83, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 80Сезона 83, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachMaster - 2Сезона 83, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stelios MixailidisAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesRookie - 67Сезона 83, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanAmateur - 33Сезона 83, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosAmateur - 59Сезона 83, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 83, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 83, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerPro - 12Сезона 83, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide ValentiAmateur - 26Сезона 83, Трка 9, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SucciRookie - 81Сезона 83, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovanio RochaAmateur - 14Сезона 83, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouAmateur - 36Сезона 83, Трка 9, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TineliRookie - 8Сезона 83, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 4Сезона 83, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikPro - 6Сезона 83, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešPro - 20Сезона 83, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 83, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan SavovRookie - 3Сезона 83, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoRookie - 31Сезона 83, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 70Сезона 83, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerAmateur - 25Сезона 83, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekRookie - 47Сезона 83, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 75Сезона 83, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternAmateur - 21Сезона 83, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaAmateur - 49Сезона 83, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly PopovAmateur - 47Сезона 83, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FellainiRetiredСезона 83, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappAmateur - 51Сезона 83, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 80Сезона 83, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MarminRetiredСезона 83, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 21Сезона 83, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicho DorfRetiredСезона 83, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore SiracusaAmateur - 19Сезона 83, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 48Сезона 83, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasPro - 4Сезона 83, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: