Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brasilia (Победа на една трка во Brasilia)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 77, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 75Сезона 77, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezAmateur - 50Сезона 77, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AscencaoRookie - 27Сезона 77, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arda ÖğretimRookie - 104Сезона 77, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 77, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BrooksPro - 16Сезона 77, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio AldeanoAmateur - 39Сезона 77, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiPro - 24Сезона 77, Трка 12, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonAmateur - 78Сезона 77, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusPro - 19Сезона 77, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petrus TaskilaAmateur - 47Сезона 77, Трка 12, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar SubhedarPro - 4Сезона 77, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiPro - 25Сезона 77, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 82Сезона 77, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NavinAmateur - 21Сезона 77, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BagoPro - 12Сезона 77, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranAmateur - 55Сезона 77, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VajdicAmateur - 39Сезона 77, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteAmateur - 80Сезона 77, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis GelhornAmateur - 86Сезона 77, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmPro - 20Сезона 77, Трка 12, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris KolbPro - 2Сезона 77, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 29Сезона 77, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 79Сезона 77, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 9Сезона 77, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaMaster - 3Сезона 77, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SerpilloAmateur - 21Сезона 77, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 12, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálAmateur - 1Сезона 77, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DimovRookie - 144Сезона 77, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 77, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro MancusiPro - 19Сезона 77, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CoutinhoRookie - 142Сезона 77, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 77, Трка 12, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick QuearyPro - 11Сезона 77, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevAmateur - 86Сезона 77, Трка 12, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 15Сезона 77, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert AmbrusPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthPro - 7Сезона 77, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias Ernesto PessotanoPro - 11Сезона 77, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni SiracusaRookie - 69Сезона 77, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaPro - 23Сезона 77, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaPro - 9Сезона 77, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro NishihataRookie - 77Сезона 77, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AudinoPro - 24Сезона 77, Трка 12, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SpirikAmateur - 39Сезона 77, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 25Сезона 77, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 10Сезона 77, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KirályRookie - 47Сезона 77, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RianiAmateur - 50Сезона 77, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiAmateur - 55Сезона 77, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosPro - 14Сезона 77, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 121Сезона 77, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RichardsonAmateur - 19Сезона 77, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosPro - 1Сезона 77, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesPro - 5Сезона 77, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vámos AttilaAmateur - 44Сезона 77, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaPro - 8Сезона 77, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CadenazziRookie - 39Сезона 77, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gedielson RibeiroAmateur - 2Сезона 77, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Félix MazaAmateur - 90Сезона 77, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovAmateur - 61Сезона 77, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 77, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 4Сезона 77, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 97Сезона 77, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 16Сезона 77, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan LewisAmateur - 29Сезона 77, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilko NaidenovRookie - 87Сезона 77, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardAmateur - 79Сезона 77, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 62Сезона 77, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen BatPro - 16Сезона 77, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jirka KubinaRookie - 107Сезона 77, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppeAmateur - 54Сезона 77, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezRookie - 2Сезона 77, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 17Сезона 77, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 55Сезона 77, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthAmateur - 50Сезона 77, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika RuutiainenPro - 24Сезона 77, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 77, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 20Сезона 77, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 77, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 56Сезона 77, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoMaster - 4Сезона 77, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 13Сезона 77, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HirkaAmateur - 15Сезона 77, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2Master - 5Сезона 77, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 77, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryAmateur - 16Сезона 77, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: