Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Interlagos (Победа на една трка во Interlagos)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dominiek Van WestEliteСезона 88, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 56Сезона 88, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 88, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 88, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 88, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 88, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 88, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 88, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 88, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleRookie - 64Сезона 88, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 88, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 88, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánRookie - 17Сезона 88, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 88, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 88, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 88, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MagueijoRookie - 37Сезона 88, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 88, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 88, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragoș Alexandru GrigoreRookie - 66Сезона 88, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 9Сезона 88, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreescu VicentiuAmateur - 40Сезона 88, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 88, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 88, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausAmateur - 53Сезона 88, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 88, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 88, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 88, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 88, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthAmateur - 54Сезона 88, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 144Сезона 88, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 88, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 4Сезона 88, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polo FariasRookie - 44Сезона 88, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SmyklaRookie - 79Сезона 88, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FernandezRookie - 113Сезона 88, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 76Сезона 88, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 88, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRookie - 56Сезона 88, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 88, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiAmateur - 38Сезона 88, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 88, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarcíaAmateur - 27Сезона 88, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 88, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasio PipilizokRookie - 41Сезона 88, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BragaRookie - 10Сезона 88, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 88, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 47Сезона 88, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BryantRookie - 131Сезона 88, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérAmateur - 71Сезона 88, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 88, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 88, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicos NikulinRookie - 95Сезона 88, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 88, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesRookie - 104Сезона 88, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 88, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 88, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 100Сезона 88, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 88, Трка 2, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luceyoko FerinAmateur - 29Сезона 88, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro ProiettiRookie - 2Сезона 88, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovRookie - 87Сезона 88, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 40Сезона 88, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 88, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 17Сезона 88, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRookie - 76Сезона 88, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan FlamentAmateur - 61Сезона 88, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 107Сезона 88, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 88, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 135Сезона 88, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 88, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 88, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 88, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Alejandro Di CesareRookie - 112Сезона 88, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 88, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan RosselliRookie - 15Сезона 88, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger SchmolinskiAmateur - 49Сезона 88, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 21Сезона 88, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 8Сезона 88, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc MeulemanRookie - 26Сезона 88, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaAmateur - 42Сезона 88, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: