Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Montreal (Победа на една трка во Montreal)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 88, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 1, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esa MäntyRookie - 13Сезона 88, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisRookie - 71Сезона 88, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 88, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 88, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 88, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánRookie - 17Сезона 88, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaRookie - 26Сезона 88, Трка 1, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 88, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry StrideRookie - 122Сезона 88, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausAmateur - 53Сезона 88, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 88, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 88, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliRookie - 123Сезона 88, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 4Сезона 88, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 88, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József HenczRookie - 100Сезона 88, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean FerreiraRookie - 51Сезона 88, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 88, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmar RauRookie - 107Сезона 88, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 88, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 88, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 88, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 88, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis BouriotisRookie - 55Сезона 88, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 88, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 17Сезона 88, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 88, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRookie - 76Сезона 88, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny PratesAmateur - 77Сезона 88, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 88, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesPro - 21Сезона 88, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 88, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléeAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 88, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 88, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 88, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danrley RubensRookie - 98Сезона 88, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg StarkeRookie - 5Сезона 88, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TörneredRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliRookie - 61Сезона 88, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando BottlerRookie - 112Сезона 88, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 35Сезона 88, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShurganovRookie - 67Сезона 88, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioRookie - 41Сезона 88, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick Da SilvaRookie - 116Сезона 88, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 88, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 22Сезона 88, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross CuthbertRookie - 9Сезона 88, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroAmateur - 28Сезона 88, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 66Сезона 88, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar NuñoRookie - 18Сезона 88, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRookie - 7Сезона 88, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard KaščákRookie - 125Сезона 88, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CasadoRookie - 46Сезона 88, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey NicholsRookie - 144Сезона 88, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki TardaguilaRookie - 126Сезона 88, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 88, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martín SydekumRookie - 97Сезона 88, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 10Сезона 88, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 88, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran KorolijaAmateur - 24Сезона 88, Трка 1, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 88, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottPro - 14Сезона 88, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 88, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 22Сезона 88, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Storm NationRookie - 3Сезона 88, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovRookie - 77Сезона 88, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 88, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 88, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillAmateur - 8Сезона 88, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PomesAmateur - 51Сезона 88, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 88, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironAmateur - 67Сезона 88, Трка 1, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheRookie - 22Сезона 88, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BurittiRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница: