Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Shanghai (Победа на една трка во Shanghai)
(Раритетна придобивка: 1 од 53.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 87, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 87, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alun JonesAmateur - 35Сезона 87, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 87, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 87, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasAmateur - 52Сезона 87, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 4Сезона 87, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benkei JanosAmateur - 37Сезона 87, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 87, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownAmateur - 39Сезона 87, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRookie - 44Сезона 87, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 87, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 42Сезона 87, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 87, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 87, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 87, Трка 16, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresRookie - 81Сезона 87, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AndreazziniAmateur - 40Сезона 87, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 87, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 87, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasio PipilizokRookie - 41Сезона 87, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey SivcovRookie - 99Сезона 87, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 87, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario KawahalaRookie - 7Сезона 87, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 87, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 87, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MosonyiAmateur - 77Сезона 87, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TomeiAmateur - 69Сезона 87, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 87, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CiprianiAmateur - 45Сезона 87, Трка 16, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LobicoPro - 21Сезона 87, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 87, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CentellesRookie - 40Сезона 87, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 87, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroAmateur - 28Сезона 87, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 16, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 87, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 87, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersAmateur - 45Сезона 87, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariAmateur - 12Сезона 87, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav KohajdaPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница: