Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Magny Cours (Победа на една трка во Magny Cours)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 86, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 6, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neville TurnbullRookie - 16Сезона 86, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 29Сезона 86, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 26Сезона 86, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsander TassevAmateur - 50Сезона 86, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 86, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurPro - 1Сезона 86, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 86, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 6, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BondessonAmateur - 69Сезона 86, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoqueAmateur - 32Сезона 86, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BurtonAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 4Сезона 86, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 86, Трка 6, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 4Сезона 86, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 86, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor TůšaAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 2Сезона 86, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoaresRookie - 27Сезона 86, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 86, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 86, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 86, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraMaster - 2Сезона 86, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 86, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KissAmateur - 24Сезона 86, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 40Сезона 86, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 86, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevRookie - 80Сезона 86, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRookie - 32Сезона 86, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 6, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin DonovanAmateur - 39Сезона 86, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan WespAmateur - 62Сезона 86, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone IottiPro - 4Сезона 86, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 86, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 86, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 86, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone DurettoRetiredСезона 86, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary HutchinsonRookie - 54Сезона 86, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzRookie - 10Сезона 86, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek RaineyAmateur - 63Сезона 86, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 86, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 3Сезона 86, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlevRookie - 59Сезона 86, Трка 6, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница: