Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Master taste (Победа на една трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 406.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 90, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreMaster - 3Сезона 90, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniMaster - 5Сезона 90, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinMaster - 1Сезона 90, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 90, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 90, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaMaster - 1Сезона 89, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 89, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniMaster - 5Сезона 89, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesMaster - 4Сезона 89, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoEliteСезона 89, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresMaster - 5Сезона 89, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerMaster - 4Сезона 89, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovEliteСезона 89, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroEliteСезона 89, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 88, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 88, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurPro - 14Сезона 88, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 5Сезона 88, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 88, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaPro - 23Сезона 87, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeAmateur - 76Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 1Сезона 87, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiPro - 22Сезона 87, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotPro - 21Сезона 87, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovAmateur - 53Сезона 87, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 87, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreAmateur - 67Сезона 87, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezPro - 25Сезона 86, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiPro - 14Сезона 86, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralPro - 19Сезона 86, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 9Сезона 86, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 3Сезона 86, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeeAmateur - 76Сезона 86, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesPro - 11Сезона 86, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoAmateur - 60Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaRetiredСезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 41Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 85, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisAmateur - 52Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 85, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykMaster - 4Сезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaPro - 7Сезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaAmateur - 24Сезона 85, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookMaster - 3Сезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaPro - 12Сезона 85, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 85, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalPro - 23Сезона 84, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 84, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 84, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 25Сезона 84, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 84, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiPro - 14Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherPro - 1Сезона 83, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 21Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsAmateur - 6Сезона 83, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevPro - 24Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 82, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 3Сезона 82, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 45Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiRetiredСезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRetiredСезона 81, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisAmateur - 72Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 23Сезона 81, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 15Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 81, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoRetiredСезона 80, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman AlatyrtsevPro - 3Сезона 80, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarPro - 3Сезона 80, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewEliteСезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaMaster - 5Сезона 80, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 80, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 79, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe PerroneAmateur - 29Сезона 79, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница: