Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Paul Ricard (Победа на една трка во Paul Ricard)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomasz AkwidzyńskiPro - 18Сезона 88, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusPro - 8Сезона 88, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydAmateur - 33Сезона 88, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MalvisaloRetiredСезона 88, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MartinezRookie - 32Сезона 88, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 108Сезона 88, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenAmateur - 62Сезона 88, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 70Сезона 88, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 12Сезона 88, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianAmateur - 65Сезона 88, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 88, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ReisRookie - 100Сезона 88, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nejmedin RecebRookie - 34Сезона 88, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikAmateur - 80Сезона 88, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaAmateur - 12Сезона 88, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 23Сезона 88, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnRetiredСезона 88, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 64Сезона 88, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluPro - 12Сезона 88, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 88, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 7Сезона 88, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 88, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 24Сезона 88, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyRetiredСезона 88, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 88, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 7Сезона 88, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 58Сезона 88, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesAmateur - 79Сезона 88, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 42Сезона 88, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaAmateur - 33Сезона 88, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 23Сезона 88, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KoszoruRetiredСезона 88, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezAmateur - 37Сезона 88, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveAmateur - 55Сезона 88, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 129Сезона 88, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliAmateur - 51Сезона 88, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 26Сезона 88, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DulledgeRetiredСезона 88, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 8Сезона 88, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchlüterRetiredСезона 88, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederAmateur - 46Сезона 88, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 62Сезона 88, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ButcherAmateur - 68Сезона 88, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRetiredСезона 88, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 38Сезона 88, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArribasRookie - 45Сезона 88, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićPro - 14Сезона 88, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasPro - 19Сезона 88, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 88, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 9Сезона 88, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaPro - 25Сезона 88, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartoš JozefAmateur - 52Сезона 88, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František MarekRookie - 1Сезона 88, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 29Сезона 88, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PerosiRookie - 133Сезона 88, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto CiorliRetiredСезона 88, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczAmateur - 29Сезона 88, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 67Сезона 88, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 12Сезона 88, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CadenazziRookie - 10Сезона 88, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 18Сезона 88, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton ChelqueRetiredСезона 88, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovEliteСезона 88, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosPro - 21Сезона 88, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRetiredСезона 88, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miro MihnevRookie - 29Сезона 88, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SzabóAmateur - 15Сезона 88, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloAmateur - 57Сезона 88, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyAmateur - 49Сезона 88, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 23Сезона 88, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál AkácosRookie - 41Сезона 88, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesMaster - 4Сезона 88, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsAmateur - 58Сезона 88, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRetiredСезона 88, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir BukvićRetiredСезона 88, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen KummerowAmateur - 3Сезона 88, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naim Pereira De SouzaRetiredСезона 88, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRetiredСезона 88, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 48Сезона 88, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro RossettiRetiredСезона 88, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenPro - 25Сезона 88, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyRookie - 91Сезона 88, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 15Сезона 88, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightAmateur - 69Сезона 88, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo BebenrothAmateur - 46Сезона 88, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenAmateur - 57Сезона 88, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 25Сезона 88, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanAmateur - 7Сезона 88, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRetiredСезона 88, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariel FernandezPro - 10Сезона 88, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli PavlovAmateur - 70Сезона 88, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 88, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 88, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 88, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaAmateur - 38Сезона 88, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresAmateur - 21Сезона 88, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 6Сезона 88, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan RetaAmateur - 77Сезона 88, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierPro - 11Сезона 88, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: