Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Nurburgring (Победа на една трка во Nurburgring)
(Раритетна придобивка: 1 од 72.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 59Сезона 86, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KosAmateur - 4Сезона 86, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 16Сезона 86, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 6Сезона 86, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajAmateur - 48Сезона 86, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 17Сезона 86, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseRookie - 36Сезона 86, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 17Сезона 86, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 86, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz LeszczynaRetiredСезона 86, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 86, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 86, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 86, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuomas SuoanttilaRookie - 1Сезона 86, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoPro - 11Сезона 86, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 36Сезона 86, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 7, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 86, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 86, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 86, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 7, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 63Сезона 86, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao RodriguesAmateur - 72Сезона 86, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo GomesRetiredСезона 86, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele SucciRetiredСезона 86, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathersRookie - 127Сезона 86, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 15Сезона 86, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi SanchezRetiredСезона 86, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 24Сезона 86, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 86, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlevRookie - 59Сезона 86, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageAmateur - 56Сезона 86, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyRookie - 47Сезона 86, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 86, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: