Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Hockenheim (Победа на една трка во Hockenheim)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.52 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vaidotas ValiukasAmateur - 73Сезона 92, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan LunguPro - 19Сезона 92, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FerreiraAmateur - 21Сезона 92, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsAmateur - 73Сезона 92, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookPro - 17Сезона 92, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 142Сезона 92, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczPro - 9Сезона 92, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima ZorinAmateur - 75Сезона 92, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 11Сезона 92, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano StoraiAmateur - 27Сезона 92, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolas ButkusPro - 24Сезона 92, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 92, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MartinezRookie - 32Сезона 92, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lily ZarwalskiAmateur - 16Сезона 92, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerRookie - 42Сезона 92, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kazik AłaszkiewiczAmateur - 38Сезона 92, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane WillaertAmateur - 26Сезона 92, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppPro - 19Сезона 92, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 23Сезона 92, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellPro - 3Сезона 92, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu ArgeseanuAmateur - 12Сезона 92, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayAmateur - 17Сезона 92, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 46Сезона 92, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian GreinerPro - 13Сезона 92, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosAmateur - 26Сезона 92, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 51Сезона 92, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignas GrigasAmateur - 19Сезона 92, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SequeiraPro - 7Сезона 92, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DeanAmateur - 77Сезона 92, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoRookie - 88Сезона 92, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardMaster - 4Сезона 92, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca SacchettiPro - 5Сезона 92, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HeidneAmateur - 52Сезона 92, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miika HölsäAmateur - 78Сезона 92, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellAmateur - 16Сезона 92, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don DavidAmateur - 75Сезона 92, Трка 10, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil IvanovAmateur - 26Сезона 92, Трка 10, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel HartenhofAmateur - 76Сезона 92, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CaponigroAmateur - 6Сезона 92, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroAmateur - 22Сезона 92, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad JurkovićAmateur - 19Сезона 92, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 19Сезона 92, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LovePro - 4Сезона 92, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicRetiredСезона 92, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk FreudenreichAmateur - 65Сезона 92, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas BalseviciusPro - 5Сезона 92, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BautzmannAmateur - 5Сезона 92, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyPro - 13Сезона 92, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 25Сезона 92, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MaleAmateur - 46Сезона 92, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaPro - 20Сезона 92, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenRookie - 113Сезона 92, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando OliveiraPro - 1Сезона 92, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 2Сезона 92, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabPro - 22Сезона 92, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil DangovAmateur - 35Сезона 92, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo GutierrezAmateur - 56Сезона 92, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KudreshovAmateur - 19Сезона 92, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiPro - 5Сезона 92, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ŁadziakRookie - 126Сезона 92, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán TamásAmateur - 4Сезона 92, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo SoffliAmateur - 31Сезона 92, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiAmateur - 65Сезона 92, Трка 10, R-197Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraPro - 18Сезона 92, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian KochRookie - 99Сезона 92, Трка 10, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 45Сезона 92, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeitePro - 14Сезона 92, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 2Сезона 92, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýPro - 3Сезона 92, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesPro - 22Сезона 92, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan IeradierAmateur - 25Сезона 92, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesPro - 11Сезона 92, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 21Сезона 92, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MacenaAmateur - 13Сезона 92, Трка 10, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 16Сезона 92, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BordonesPro - 25Сезона 92, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 76Сезона 92, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo MolinAmateur - 43Сезона 92, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav MikićAmateur - 77Сезона 92, Трка 10, R-193Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 10Сезона 92, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusMaster - 2Сезона 92, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 6Сезона 92, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SinnigeAmateur - 36Сезона 92, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lakatos ZoltánAmateur - 2Сезона 92, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 32Сезона 92, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosAmateur - 45Сезона 92, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stijn KintsAmateur - 5Сезона 92, Трка 10, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 70Сезона 92, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SabinAmateur - 17Сезона 92, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichRookie - 145Сезона 92, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilian SilvaPro - 6Сезона 92, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 8Сезона 92, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoEliteСезона 92, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaMaster - 2Сезона 92, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ChatłasAmateur - 55Сезона 92, Трка 10, R-196Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragos CiprianAmateur - 1Сезона 92, Трка 10, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RoccaAmateur - 6Сезона 92, Трка 10, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 92, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DixonAmateur - 80Сезона 92, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius NogueiraMaster - 5Сезона 92, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: