Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Hungaroring (Победа на една трка во Hungaroring)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopePro - 21Сезона 83, Трка 1, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 75Сезона 83, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoPro - 21Сезона 83, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitPro - 5Сезона 83, Трка 1, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 12Сезона 83, Трка 1, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoRookie - 120Сезона 83, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claes BlickRookie - 42Сезона 83, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietPro - 11Сезона 83, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PizzioAmateur - 14Сезона 83, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 83, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 83, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 83, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranRookie - 43Сезона 83, Трка 1, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LorencRetiredСезона 83, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 83, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 45Сезона 83, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irwan ZirwandaAmateur - 37Сезона 83, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 33Сезона 83, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 34Сезона 83, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaAmateur - 76Сезона 83, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VinczePro - 3Сезона 83, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 83, Трка 1, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 4Сезона 83, Трка 1, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 125Сезона 83, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovAmateur - 9Сезона 83, Трка 1, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis IraolaPro - 19Сезона 83, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoAmateur - 53Сезона 83, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vertti LeinonenRookie - 74Сезона 83, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KozákRookie - 33Сезона 83, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio StracquadainiRookie - 40Сезона 83, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolos ExarkhosRookie - 136Сезона 83, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 63Сезона 83, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 62Сезона 83, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 25Сезона 83, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BarnetPro - 15Сезона 83, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloAmateur - 38Сезона 83, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joery RietveldRetiredСезона 83, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleRetiredСезона 83, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 83, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosPro - 24Сезона 83, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderRookie - 7Сезона 83, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 83, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Luis García SanchezRetiredСезона 83, Трка 1, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiPro - 23Сезона 83, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius KoreivaRetiredСезона 83, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 83, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićPro - 22Сезона 83, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachMaster - 2Сезона 83, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanRookie - 43Сезона 83, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VilasPro - 8Сезона 83, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor SimonAmateur - 5Сезона 83, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibaleRetiredСезона 83, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 83, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberAmateur - 14Сезона 83, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosAmateur - 59Сезона 83, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 83, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 83, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerRookie - 19Сезона 83, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GomezRookie - 21Сезона 83, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiam PulidoRookie - 20Сезона 83, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Sebastien JosephRookie - 109Сезона 83, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenAmateur - 12Сезона 83, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiRookie - 60Сезона 83, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 15Сезона 83, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 83, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 83, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 70Сезона 83, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerAmateur - 25Сезона 83, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekRookie - 47Сезона 83, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca OlivettoAmateur - 1Сезона 83, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 25Сезона 83, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternAmateur - 21Сезона 83, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik BaloghRookie - 23Сезона 83, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SilvaAmateur - 34Сезона 83, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KatagasAmateur - 27Сезона 83, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicho DorfRetiredСезона 83, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 19Сезона 83, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 83, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 19Сезона 83, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 83, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MilanRetiredСезона 83, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 32Сезона 83, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 5Сезона 83, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: