Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Monza (Победа на една трка во Monza)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jakab ZoltanPro - 22Сезона 77, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 46Сезона 77, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevAmateur - 62Сезона 77, Трка 15, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezPro - 20Сезона 77, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr MisiorekRetiredСезона 77, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiMaster - 3Сезона 77, Трка 15, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olli TamminenPro - 24Сезона 77, Трка 15, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreitasRookie - 15Сезона 77, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasRookie - 64Сезона 77, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 13Сезона 77, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoRetiredСезона 77, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 11Сезона 77, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo J PérezAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniAmateur - 64Сезона 77, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoRookie - 117Сезона 77, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MakorPro - 12Сезона 77, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 De Bruyne YvanRetiredСезона 77, Трка 15, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerMaster - 1Сезона 77, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteRetiredСезона 77, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs MuravkaPro - 4Сезона 77, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRetiredСезона 77, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezRookie - 121Сезона 77, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisAmateur - 19Сезона 77, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andor KörmöcziRetiredСезона 77, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisRookie - 26Сезона 77, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ForthAmateur - 28Сезона 77, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 31Сезона 77, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkRetiredСезона 77, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRookie - 30Сезона 77, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaRetiredСезона 77, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRetiredСезона 77, Трка 15, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevPro - 16Сезона 77, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr UstinovRookie - 65Сезона 77, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick QuearyPro - 11Сезона 77, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 25Сезона 77, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias Ernesto PessotanoPro - 9Сезона 77, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele FossatiRookie - 7Сезона 77, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaRookie - 31Сезона 77, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaAmateur - 43Сезона 77, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 53Сезона 77, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenEliteСезона 77, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PieralisiRetiredСезона 77, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil TurnerRetiredСезона 77, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang LiewRetiredСезона 77, Трка 15, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingAmateur - 47Сезона 77, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 22Сезона 77, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 14Сезона 77, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozAmateur - 78Сезона 77, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaAmateur - 77Сезона 77, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 2Сезона 77, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef ĽuptákRetiredСезона 77, Трка 15, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 77, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen StanićAmateur - 42Сезона 77, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioPro - 18Сезона 77, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio GiacomelliRetiredСезона 77, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ErathRetiredСезона 77, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 59Сезона 77, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey HardinAmateur - 72Сезона 77, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian WaldherrRetiredСезона 77, Трка 15, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano SalatinoRookie - 52Сезона 77, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 77, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 19Сезона 77, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachPro - 2Сезона 77, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaAmateur - 65Сезона 77, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 18Сезона 77, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 13Сезона 77, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 80Сезона 77, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 77, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriRookie - 80Сезона 77, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles RitierePro - 8Сезона 77, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ZemanRookie - 64Сезона 77, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoPro - 4Сезона 77, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisAmateur - 61Сезона 77, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka RusaRookie - 6Сезона 77, Трка 15, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 47Сезона 77, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OttoRetiredСезона 77, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MckeownAmateur - 31Сезона 77, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 53Сезона 77, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 77, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsRookie - 87Сезона 77, Трка 15, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika RuutiainenPro - 25Сезона 77, Трка 15, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićAmateur - 5Сезона 77, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereRetiredСезона 77, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malcolm ChristiansenAmateur - 68Сезона 77, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Camilo CortesAmateur - 68Сезона 77, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRetiredСезона 77, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraMaster - 1Сезона 77, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaAmateur - 35Сезона 77, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 20Сезона 77, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 77, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos SinanisRookie - 30Сезона 77, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 52Сезона 77, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 21Сезона 77, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 33Сезона 77, Трка 15, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraAmateur - 54Сезона 77, Трка 15, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordAmateur - 33Сезона 77, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan DenkovićRookie - 49Сезона 77, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoRetiredСезона 77, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: