Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Fiorano (Победа на една трка во Fiorano)
(Раритетна придобивка: 1 од 92.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcus SandbergMaster - 1Сезона 82, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mahesh BheemarajPro - 6Сезона 82, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyRookie - 7Сезона 82, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóAmateur - 6Сезона 82, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 3Сезона 82, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 82, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignas BobinasRetiredСезона 82, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 82, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah KasapogluAmateur - 40Сезона 82, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato MassoneAmateur - 36Сезона 82, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 82, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaAmateur - 4Сезона 82, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 9Сезона 82, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 82, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 2Сезона 82, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 82, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 82, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozAmateur - 78Сезона 82, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 3Сезона 82, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaeRookie - 52Сезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germán SilveroRookie - 103Сезона 82, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 82, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 82, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 82, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi RajalaAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 82, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 82, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakRookie - 49Сезона 82, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 82, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CamposAmateur - 57Сезона 82, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 82, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoRetiredСезона 82, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 82, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 82, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban VukcevicRookie - 46Сезона 82, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 5Сезона 82, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre BarnaRookie - 35Сезона 82, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálRetiredСезона 82, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevAmateur - 67Сезона 82, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevPro - 21Сезона 82, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 82, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 14Сезона 82, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz BoryczkaAmateur - 18Сезона 82, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel PerlovRetiredСезона 82, Трка 14, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KałużaRetiredСезона 82, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 82, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 82, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard BychkovPro - 4Сезона 82, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 82, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 82, Трка 14, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 82, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 41Сезона 82, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirRookie - 127Сезона 82, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 82, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocRetiredСезона 82, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu PortalAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 82, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 12Сезона 82, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 82, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 82, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 3Сезона 82, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael VandereckRetiredСезона 82, Трка 14, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiPro - 25Сезона 82, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 128Сезона 82, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 82, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérAmateur - 71Сезона 82, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 82, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 82, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 82, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel TörökRetiredСезона 82, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 78Сезона 82, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 82, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MagyariAmateur - 19Сезона 82, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovRookie - 87Сезона 82, Трка 14, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 82, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny PratesAmateur - 77Сезона 82, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PayaAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 82, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 82, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 82, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 82, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 82, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniAmateur - 57Сезона 82, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: