Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Mugello (Победа на една трка во Mugello)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.63 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 85, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 31Сезона 85, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 85, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy UrbańskiAmateur - 1Сезона 85, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PabloAmateur - 72Сезона 85, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrandtPro - 6Сезона 85, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott MacIverAmateur - 80Сезона 85, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 85, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRetiredСезона 85, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 85, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 24Сезона 85, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 56Сезона 85, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 85, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GdulaRetiredСезона 85, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 85, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joro GilunaRookie - 72Сезона 85, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRetiredСезона 85, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 85, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante MartinovićRetiredСезона 85, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesAmateur - 33Сезона 85, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 85, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 85, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 85, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus BerlesiRookie - 61Сезона 85, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonino TrefilettiAmateur - 15Сезона 85, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo VarelaRookie - 70Сезона 85, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 85, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 85, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 85, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 85, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 85, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 85, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyAmateur - 5Сезона 85, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 85, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraAmateur - 1Сезона 85, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiótis PapanikoláouAmateur - 23Сезона 85, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsAmateur - 80Сезона 85, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 85, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VieiraAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 85, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ArdeleanPro - 4Сезона 85, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezRookie - 130Сезона 85, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan NikolicRookie - 98Сезона 85, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 2Сезона 85, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 85, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel MesianoAmateur - 26Сезона 85, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac JerezanoAmateur - 38Сезона 85, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerAmateur - 17Сезона 85, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteRookie - 2Сезона 85, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 85, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FloresAmateur - 28Сезона 85, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 53Сезона 85, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang ZhuAmateur - 7Сезона 85, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 17Сезона 85, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: