Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Fuji (Победа на една трка во Fuji)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 95 96 97 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Arda ÖğretimRookie - 128Сезона 90, Трка 8, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 80Сезона 90, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolas ButkusAmateur - 56Сезона 90, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoAmateur - 40Сезона 90, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 90, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DusiłoPro - 17Сезона 90, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 19Сезона 90, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João MenezesAmateur - 64Сезона 90, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistAmateur - 61Сезона 90, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ColemanAmateur - 41Сезона 90, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith CaasiAmateur - 76Сезона 90, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SchultzAmateur - 36Сезона 90, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 90, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklos PinkeAmateur - 45Сезона 90, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarPro - 16Сезона 90, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jareen KeatsRookie - 5Сезона 90, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovAmateur - 31Сезона 90, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenziePro - 8Сезона 90, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dinei MéloRookie - 30Сезона 90, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioAmateur - 67Сезона 90, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sridhar Thoppe JyothisvaranAmateur - 76Сезона 90, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KundráthRookie - 134Сезона 90, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 15Сезона 90, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersRookie - 8Сезона 90, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 41Сезона 90, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 90, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 56Сезона 90, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlAmateur - 36Сезона 90, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RücklingerAmateur - 40Сезона 90, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilAmateur - 46Сезона 90, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 18Сезона 90, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irvin CedenoAmateur - 22Сезона 90, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoAmateur - 14Сезона 90, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 16Сезона 90, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav MikusRookie - 13Сезона 90, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Avgustin KrachmarovAmateur - 52Сезона 90, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GomezRookie - 70Сезона 90, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc TorrasAmateur - 44Сезона 90, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LangstadlerRookie - 80Сезона 90, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius StochitaRookie - 53Сезона 90, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SabinAmateur - 70Сезона 90, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BalbuenaRookie - 37Сезона 90, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał GrzeszczukAmateur - 47Сезона 90, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazPro - 5Сезона 90, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasAmateur - 57Сезона 90, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 17Сезона 90, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo OliveiraRookie - 65Сезона 90, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea RussoAmateur - 19Сезона 90, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CentellesRookie - 40Сезона 90, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 90, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 77Сезона 90, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightAmateur - 69Сезона 90, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 90, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 2Сезона 90, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl LelouPro - 12Сезона 90, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 5Сезона 90, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario DoidoAmateur - 49Сезона 90, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasAmateur - 40Сезона 90, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 7Сезона 90, Трка 8, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 16Сезона 90, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynPro - 21Сезона 90, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor ForgácsAmateur - 74Сезона 90, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Felipe Caetano VazRetiredСезона 90, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan RetaAmateur - 77Сезона 90, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfréd GeisslerAmateur - 62Сезона 90, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreivePro - 23Сезона 90, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BlundellRetiredСезона 90, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NicoPro - 6Сезона 90, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaAmateur - 3Сезона 90, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauPro - 6Сезона 90, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 17Сезона 90, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaAmateur - 42Сезона 90, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreaudPro - 12Сезона 90, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaëlle PasquiPro - 19Сезона 90, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CaleriRookie - 107Сезона 90, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LutmanRookie - 143Сезона 90, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 90, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloAmateur - 15Сезона 90, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuPro - 13Сезона 90, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge VilleminRookie - 17Сезона 90, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter TeufelhartRookie - 144Сезона 90, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick Das NevesAmateur - 32Сезона 90, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellPro - 24Сезона 90, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioAmateur - 2Сезона 90, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosAmateur - 16Сезона 90, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiAmateur - 74Сезона 90, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kimmo RäsänenRookie - 78Сезона 90, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan KahanAmateur - 37Сезона 90, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerMaster - 4Сезона 90, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueAmateur - 29Сезона 90, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RoldanAmateur - 21Сезона 90, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PadillaAmateur - 79Сезона 90, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroAmateur - 41Сезона 90, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvano SiniAmateur - 70Сезона 90, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MaidmentAmateur - 25Сезона 90, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal ClavelAmateur - 54Сезона 90, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoRookie - 137Сезона 90, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 2Сезона 90, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mário GomesAmateur - 3Сезона 90, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 95 96 97 » Брзо оди на страница: