Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sepang (Победа на една трка во Sepang)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iain BartholomewRookie - 72Сезона 91, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor CeglédiRookie - 84Сезона 91, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevRookie - 147Сезона 91, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellAmateur - 31Сезона 91, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haakon LindmoRookie - 69Сезона 91, Трка 13, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoAmateur - 36Сезона 91, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joanth DuqueRookie - 59Сезона 91, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoRookie - 2Сезона 91, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 91, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 68Сезона 91, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi NopriRookie - 127Сезона 91, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosAmateur - 34Сезона 91, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsAmateur - 1Сезона 91, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 91, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 91, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš ParolekRookie - 32Сезона 91, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRookie - 60Сезона 91, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRookie - 93Сезона 91, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevAmateur - 5Сезона 91, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiRookie - 35Сезона 91, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WöhrlRookie - 137Сезона 91, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusRookie - 17Сезона 91, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 91, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 5Сезона 91, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovRookie - 82Сезона 91, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 91, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian DreßenRookie - 121Сезона 91, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas VilimasRookie - 54Сезона 91, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal VránaAmateur - 12Сезона 91, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 91, Трка 13, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersRookie - 8Сезона 91, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArribasRookie - 45Сезона 91, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroRookie - 103Сезона 91, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Matteo FerriereRookie - 7Сезона 91, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevRookie - 102Сезона 91, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 91, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaRookie - 107Сезона 91, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward ÉnekesRookie - 146Сезона 91, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesRookie - 10Сезона 91, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 87Сезона 91, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRookie - 145Сезона 91, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 20Сезона 91, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 119Сезона 91, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezRookie - 68Сезона 91, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 91, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmer De VriesAmateur - 76Сезона 91, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe BrouRookie - 28Сезона 91, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRookie - 135Сезона 91, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario ChiesaPro - 18Сезона 91, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissRookie - 38Сезона 91, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosRookie - 50Сезона 91, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 91, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekRookie - 99Сезона 91, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine RegginaAmateur - 41Сезона 91, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dušan ŠpůrekRookie - 150Сезона 91, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 48Сезона 91, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiRookie - 76Сезона 91, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerAmateur - 17Сезона 91, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 3Сезона 91, Трка 13, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan KnyvettRookie - 53Сезона 91, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 91, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownRookie - 33Сезона 91, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo SeguraRookie - 91Сезона 91, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WoodRookie - 123Сезона 91, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioRookie - 78Сезона 91, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi PapaliaAmateur - 15Сезона 91, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 91, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidilon RodriguesRookie - 139Сезона 91, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiRookie - 18Сезона 91, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SquerlimRookie - 92Сезона 91, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony LambRookie - 58Сезона 91, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 59Сезона 91, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterRookie - 67Сезона 91, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamAmateur - 7Сезона 91, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 1Сезона 91, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 61Сезона 91, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas SaxonisAmateur - 22Сезона 91, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William Van Der KaaijRookie - 140Сезона 91, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 91, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo PeraltaRookie - 55Сезона 91, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliRookie - 129Сезона 91, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesRookie - 118Сезона 91, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 65Сезона 91, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 35Сезона 91, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio SoverinaRookie - 90Сезона 91, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoRookie - 115Сезона 91, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SantosRookie - 111Сезона 91, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 91, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo SilvaRookie - 31Сезона 91, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroAmateur - 71Сезона 91, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 113Сезона 91, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhonathan GonzalesRookie - 34Сезона 91, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaRookie - 20Сезона 91, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderRookie - 11Сезона 91, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisAmateur - 54Сезона 91, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaRookie - 75Сезона 91, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke IsidroRookie - 100Сезона 91, Трка 13, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 26Сезона 91, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manny PacolliRookie - 25Сезона 91, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosAmateur - 80Сезона 91, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: