Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Elite taste (Победа на една трка во Елит група)
(Раритетна придобивка: 1 од 2938.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jean-françois CharbinatEliteСезона 91, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerEliteСезона 91, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 90, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 90, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 88, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 88, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 88, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 88, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 85, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewEliteСезона 84, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 84, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 84, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Amateur - 67Сезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 84, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 8Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 81, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandePro - 25Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkEliteСезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 79, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Сезона 79, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 1Сезона 79, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 79, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 78, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 78, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 76, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 75, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 75, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 2Сезона 74, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 21Сезона 73, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 71, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 71, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaPro - 15Сезона 70, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 69, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 69, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenMaster - 3Сезона 68, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 68, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 1Сезона 67, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 67, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2RetiredСезона 66, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 66, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 5Сезона 66, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 19Сезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 65, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 1Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiAmateur - 32Сезона 64, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiRetiredСезона 64, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1RetiredСезона 64, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 63, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 63, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 21Сезона 63, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekAmateur - 9Сезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 63, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 62, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 62, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Master - 4Сезона 61, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinEliteСезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 21Сезона 60, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 59, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásPro - 7Сезона 59, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanPro - 9Сезона 58, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 58, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonRetiredСезона 58, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stas ProstRetiredСезона 57, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRetiredСезона 57, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiAmateur - 14Сезона 56, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 56, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasAmateur - 3Сезона 54, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 54, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 54, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal KowalskiRetiredСезона 54, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur KuusRetiredСезона 53, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 53, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovAmateur - 9Сезона 52, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TimchenkoRetiredСезона 51, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2Rookie - 145Сезона 50, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej BorsukRetiredСезона 49, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 48, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 2Сезона 48, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiran PatelRetiredСезона 47, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan WenkeRetiredСезона 47, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: