Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Mexico City (Победа на една трка во Mexico City)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.36 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maximilian SchienerRookie - 124Сезона 91, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KsiadzynaRookie - 149Сезона 91, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor CeglédiRookie - 84Сезона 91, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevRookie - 147Сезона 91, Трка 7, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikAmateur - 66Сезона 91, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio AmorusoRookie - 11Сезона 91, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco BalugantiRookie - 37Сезона 91, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonRookie - 54Сезона 91, Трка 7, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SilvaRookie - 82Сезона 91, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SolisRookie - 134Сезона 91, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempRookie - 97Сезона 91, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 58Сезона 91, Трка 7, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FormenttiRookie - 12Сезона 91, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasRookie - 64Сезона 91, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry StrideRookie - 122Сезона 91, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisRookie - 100Сезона 91, Трка 7, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 7Сезона 91, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš ParolekRookie - 32Сезона 91, Трка 7, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis BukasRookie - 101Сезона 91, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsRookie - 43Сезона 91, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusRookie - 17Сезона 91, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 11Сезона 91, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BorchardtAmateur - 49Сезона 91, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee DowningAmateur - 65Сезона 91, Трка 7, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 35Сезона 91, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 91, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 107Сезона 91, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayAmateur - 80Сезона 91, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin MulsowRookie - 1Сезона 91, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio CaironeAmateur - 64Сезона 91, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaPro - 25Сезона 91, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yacine HamdadAmateur - 15Сезона 91, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AgustiRookie - 80Сезона 91, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro Garcia-lagoAmateur - 28Сезона 91, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 91, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtPro - 20Сезона 91, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiRookie - 138Сезона 91, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel TörökRookie - 27Сезона 91, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 91, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 63Сезона 91, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ZemanRookie - 16Сезона 91, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavlos MitsopoulosRookie - 2Сезона 91, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurélien BaillotAmateur - 26Сезона 91, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaAmateur - 55Сезона 91, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dany MontesRookie - 112Сезона 91, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRookie - 145Сезона 91, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MooneyRookie - 52Сезона 91, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezRookie - 105Сезона 91, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 119Сезона 91, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rones GrasselliRookie - 34Сезона 91, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniRookie - 58Сезона 91, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe BrouRookie - 28Сезона 91, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro VezzaniRookie - 125Сезона 91, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosAmateur - 17Сезона 91, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosRookie - 50Сезона 91, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BarathRookie - 83Сезона 91, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliusz ŻuławskiAmateur - 42Сезона 91, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathersRookie - 127Сезона 91, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezAmateur - 27Сезона 91, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 91, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AzulAmateur - 52Сезона 91, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo SeguraRookie - 91Сезона 91, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsAmateur - 43Сезона 91, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício LinharesPro - 3Сезона 91, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KatagasRookie - 94Сезона 91, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth EkerAmateur - 75Сезона 91, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 15Сезона 91, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 59Сезона 91, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterRookie - 67Сезона 91, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin FennerAmateur - 37Сезона 91, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 91, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesRookie - 118Сезона 91, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiAmateur - 44Сезона 91, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoRookie - 115Сезона 91, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaRookie - 42Сезона 91, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 91, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James CaetanoRookie - 128Сезона 91, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 61Сезона 91, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 67Сезона 91, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroAmateur - 71Сезона 91, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 113Сезона 91, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce RerginRookie - 150Сезона 91, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yeóryios MikhailídisRookie - 92Сезона 91, Трка 7, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel NetoRookie - 120Сезона 91, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darsh KansalRookie - 66Сезона 91, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 98Сезона 91, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaRookie - 75Сезона 91, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan DominéAmateur - 24Сезона 91, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polydeukis GrecianRookie - 49Сезона 91, Трка 7, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter VasziljevAmateur - 33Сезона 91, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio DottoriRookie - 106Сезона 91, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente KolozsváriAmateur - 23Сезона 91, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolett CsikRookie - 131Сезона 91, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dylan LawrenceRookie - 85Сезона 91, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovRookie - 4Сезона 91, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 23Сезона 91, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TrisRookie - 116Сезона 91, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Çağdaş İncesuRookie - 71Сезона 91, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademan JinxRookie - 78Сезона 91, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 91, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница: