Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Monte Carlo (Победа на една трка во Monte Carlo)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kuba DebiecPro - 10Сезона 82, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasAmateur - 15Сезона 82, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 82, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 17Сезона 82, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BastosAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergAmateur - 68Сезона 82, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SephtonRookie - 107Сезона 82, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 21Сезона 82, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms BickovskisAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 15Сезона 82, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 54Сезона 82, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczRookie - 95Сезона 82, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 82, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 41Сезона 82, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 82, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MadeiraAmateur - 30Сезона 82, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaPro - 9Сезона 82, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiRookie - 60Сезона 82, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 31Сезона 82, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyAmateur - 36Сезона 82, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauno PapinahoAmateur - 78Сезона 82, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroPro - 8Сезона 82, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lautaro RingaAmateur - 16Сезона 82, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 41Сезона 82, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 15Сезона 82, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevMaster - 3Сезона 82, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 13Сезона 82, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thoma PaliRookie - 18Сезона 82, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevAmateur - 68Сезона 82, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekPro - 7Сезона 82, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel TeixeiraAmateur - 73Сезона 82, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 40Сезона 82, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezPro - 17Сезона 82, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztPro - 23Сезона 82, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 41Сезона 82, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste LiAmateur - 17Сезона 82, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael VandereckAmateur - 75Сезона 82, Трка 12, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminAmateur - 3Сезона 82, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 21Сезона 82, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkePro - 18Сезона 82, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 63Сезона 82, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagMaster - 1Сезона 82, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRookie - 110Сезона 82, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 80Сезона 82, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 56Сезона 82, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion ValentimAmateur - 47Сезона 82, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovAmateur - 77Сезона 82, Трка 12, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LopesAmateur - 15Сезона 82, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 82, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 2Сезона 82, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 53Сезона 82, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 37Сезона 82, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 58Сезона 82, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloPro - 16Сезона 82, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 82, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucianoAmateur - 3Сезона 82, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarah BilliottePro - 22Сезона 82, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth GriffithsAmateur - 63Сезона 82, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaMaster - 4Сезона 82, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 21Сезона 82, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 35Сезона 82, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 64Сезона 82, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan SavovAmateur - 56Сезона 82, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziAmateur - 77Сезона 82, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Falcetti GonzalezPro - 13Сезона 82, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 25Сезона 82, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elgin VillanuevaAmateur - 4Сезона 82, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech WoźniakAmateur - 23Сезона 82, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 36Сезона 82, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 4Сезона 82, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 12Сезона 82, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 54Сезона 82, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 75Сезона 82, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 38Сезона 82, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 67Сезона 82, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 59Сезона 82, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithRookie - 126Сезона 82, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 82, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 26Сезона 82, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 82, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MarosvölgyiAmateur - 1Сезона 82, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolAmateur - 68Сезона 82, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 6Сезона 82, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 30Сезона 82, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 43Сезона 82, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouPro - 18Сезона 82, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AurélioAmateur - 72Сезона 82, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 35Сезона 82, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 3Сезона 82, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykPro - 4Сезона 82, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else RenePro - 9Сезона 82, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CaldarellaAmateur - 77Сезона 82, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersPro - 7Сезона 82, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 4Сезона 82, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark KochisAmateur - 23Сезона 82, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: