Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Zandvoort (Победа на една трка во Zandvoort)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 11Сезона 83, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 83, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 63Сезона 83, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewan NascimentoRookie - 6Сезона 83, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo RibeiroAmateur - 38Сезона 83, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasAmateur - 52Сезона 83, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim De BockRookie - 2Сезона 83, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 83, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiMaster - 4Сезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuAmateur - 56Сезона 83, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonAmateur - 59Сезона 83, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony WoodfordPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 83, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton SchlindweinAmateur - 7Сезона 83, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 1Сезона 83, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio MachadoRookie - 29Сезона 83, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloPro - 20Сезона 83, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 83, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ari RautamiesMaster - 3Сезона 83, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilmar RochaRookie - 47Сезона 83, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 83, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 33Сезона 83, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 83, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinPro - 25Сезона 83, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio TendeiroAmateur - 75Сезона 83, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRookie - 37Сезона 83, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 83, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 23Сезона 83, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzRookie - 57Сезона 83, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioPro - 7Сезона 83, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 4Сезона 83, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido Daniel PanadeiroPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 83, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 20Сезона 83, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithRookie - 2Сезона 83, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaAmateur - 27Сезона 83, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 3Сезона 83, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien MorineauAmateur - 21Сезона 83, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederPro - 17Сезона 83, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki AutiAmateur - 6Сезона 83, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelAmateur - 59Сезона 83, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabPro - 15Сезона 83, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 83, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 14Сезона 83, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 83, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniAmateur - 44Сезона 83, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 68Сезона 83, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 57Сезона 83, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićAmateur - 15Сезона 83, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiMaster - 2Сезона 83, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DiosquezAmateur - 78Сезона 83, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicos NikulinRookie - 95Сезона 83, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 61Сезона 83, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglAmateur - 53Сезона 83, Трка 11, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BoguszRookie - 54Сезона 83, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 54Сезона 83, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreEliteСезона 83, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberAmateur - 14Сезона 83, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 18Сезона 83, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisAmateur - 68Сезона 83, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 51Сезона 83, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerAmateur - 64Сезона 83, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 3Сезона 83, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanmarie DonadelRookie - 41Сезона 83, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoAmateur - 36Сезона 83, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LundquistAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoRookie - 31Сезона 83, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 83, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniRookie - 114Сезона 83, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaAmateur - 49Сезона 83, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HosryAmateur - 42Сезона 83, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 4Сезона 83, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo ScaliAmateur - 52Сезона 83, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasRookie - 113Сезона 83, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles MorataAmateur - 40Сезона 83, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: