Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Estoril (Победа на една трка во Estoril)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juliano Sommariva JrRetiredСезона 73, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo HernánAmateur - 60Сезона 73, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart CalcoenRetiredСезона 73, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinRookie - 63Сезона 73, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithPro - 1Сезона 73, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loudon WainwrightRookie - 141Сезона 73, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 69Сезона 73, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterRetiredСезона 73, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaRetiredСезона 73, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KajanRetiredСезона 73, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleRookie - 102Сезона 73, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MonteiroAmateur - 66Сезона 73, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał ZabrzeskiRetiredСезона 73, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoAmateur - 21Сезона 73, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PichlerRookie - 123Сезона 73, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 2, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 115Сезона 73, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MuraAmateur - 75Сезона 73, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 73, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 27Сезона 73, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 23Сезона 73, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 2Сезона 73, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 18Сезона 73, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 73, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaAmateur - 63Сезона 73, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula FeiglRookie - 152Сезона 73, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 1Сезона 73, Трка 2, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertAmateur - 5Сезона 73, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 7Сезона 73, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 84Сезона 73, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 75Сезона 73, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 1Сезона 73, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 2Сезона 73, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AlmeidaRetiredСезона 73, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 87Сезона 73, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 19Сезона 73, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákMaster - 4Сезона 73, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaAmateur - 16Сезона 73, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doncho GorskiAmateur - 59Сезона 73, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BazzoniRetiredСезона 73, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 71Сезона 73, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseRetiredСезона 73, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiAmateur - 65Сезона 73, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 73, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 67Сезона 73, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan ZacpalAmateur - 81Сезона 73, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 45Сезона 73, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraRookie - 132Сезона 73, Трка 2, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián HegedűsRetiredСезона 73, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edoardo RossiAmateur - 14Сезона 73, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut PustianuRookie - 92Сезона 73, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakRetiredСезона 73, Трка 2, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 48Сезона 73, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerRetiredСезона 73, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 73, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraAmateur - 18Сезона 73, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PriceRetiredСезона 73, Трка 2, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernest PowałkaRetiredСезона 73, Трка 2, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevPro - 9Сезона 73, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas VrubliauskasRookie - 10Сезона 73, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 2Сезона 73, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevAmateur - 30Сезона 73, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicRetiredСезона 73, Трка 2, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 114Сезона 73, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 38Сезона 73, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimAmateur - 79Сезона 73, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevRetiredСезона 73, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony BultynckRookie - 47Сезона 73, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoRookie - 127Сезона 73, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosRetiredСезона 73, Трка 2, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiRetiredСезона 73, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinRookie - 15Сезона 73, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisRookie - 125Сезона 73, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Rogério Alves OliveiraMaster - 3Сезона 73, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre WatanabeAmateur - 22Сезона 73, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Callum CharmanRetiredСезона 73, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaRookie - 80Сезона 73, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ragnar RämsonRetiredСезона 73, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 7Сезона 73, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicPro - 22Сезона 73, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 91Сезона 73, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 53Сезона 73, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezAmateur - 14Сезона 73, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneRookie - 94Сезона 73, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyAmateur - 90Сезона 73, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazAmateur - 7Сезона 73, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisMaster - 1Сезона 73, Трка 2, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraRetiredСезона 73, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lesly FrançaRetiredСезона 73, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoAmateur - 59Сезона 73, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRetiredСезона 73, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GrazioliRookie - 13Сезона 73, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaPro - 2Сезона 73, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan HansenRookie - 56Сезона 73, Трка 2, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: