Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Singapore (Победа на една трка во Singapore)
(Раритетна придобивка: 1 од 45.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Saulius VasiliauskasAmateur - 48Сезона 87, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MartinAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloAmateur - 38Сезона 87, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giampietro VanzanAmateur - 62Сезона 87, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 87, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranAmateur - 8Сезона 87, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolsten De SouzaRookie - 76Сезона 87, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 87, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PavlavičiusAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisAmateur - 57Сезона 87, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 87, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 87, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 17Сезона 87, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nunzio CercielloAmateur - 28Сезона 87, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 87, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nándor CserényiAmateur - 61Сезона 87, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 17Сезона 87, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian StrakaPro - 5Сезона 87, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GutierrezAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LeckliterRookie - 106Сезона 87, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 87, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriPro - 1Сезона 87, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 87, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 87, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio CiceroAmateur - 9Сезона 87, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesPro - 21Сезона 87, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MilasRookie - 88Сезона 87, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CiprianiAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 87, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 58Сезона 87, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethRookie - 2Сезона 87, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczAmateur - 34Сезона 87, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 87, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 87, Трка 15, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 87, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatPro - 9Сезона 87, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaAmateur - 42Сезона 87, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 15, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 87, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 28Сезона 87, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuAmateur - 37Сезона 87, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 36Сезона 87, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 87, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freek DevriesPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiRookie - 80Сезона 87, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoroPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница: