Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Kyalami (Победа на една трка во Kyalami)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gus ZuritaPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinRookie - 80Сезона 83, Трка 14, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 32Сезона 83, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MachadoPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo RibeiroAmateur - 38Сезона 83, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franci LorenčičRookie - 121Сезона 83, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris LaskinsAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovPro - 14Сезона 83, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 83, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 83, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkRetiredСезона 83, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberPro - 18Сезона 83, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MartinsRetiredСезона 83, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaAmateur - 76Сезона 83, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 83, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakMaster - 2Сезона 83, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VinczePro - 3Сезона 83, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 83, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FigueroaAmateur - 39Сезона 83, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioPro - 7Сезона 83, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenPro - 14Сезона 83, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 71Сезона 83, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco NuñezAmateur - 62Сезона 83, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 3Сезона 83, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien MorineauAmateur - 21Сезона 83, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRookie - 120Сезона 83, Трка 14, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchPro - 11Сезона 83, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DutraAmateur - 26Сезона 83, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 68Сезона 83, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroPro - 15Сезона 83, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelAmateur - 59Сезона 83, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 83, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 61Сезона 83, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris GobPro - 1Сезона 83, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 83, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberAmateur - 14Сезона 83, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka RusaAmateur - 47Сезона 83, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha LahrRetiredСезона 83, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerAmateur - 64Сезона 83, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marília ToscanoAmateur - 77Сезона 83, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SantanaRookie - 107Сезона 83, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioAmateur - 62Сезона 83, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 15Сезона 83, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi PifarreAmateur - 25Сезона 83, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasAmateur - 29Сезона 83, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniRookie - 114Сезона 83, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly PopovAmateur - 47Сезона 83, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczRookie - 53Сезона 83, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 12Сезона 83, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CanoAmateur - 33Сезона 83, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AllawayAmateur - 64Сезона 83, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 83, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor GantoisPro - 25Сезона 83, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 83, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eamon McmenaminAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 83, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 18Сезона 83, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 15Сезона 83, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 83, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo KorpelaPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 14Сезона 83, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuPro - 10Сезона 83, Трка 14, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioAmateur - 79Сезона 83, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 83, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 37Сезона 83, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RabbiaAmateur - 51Сезона 83, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Margeir GuðbjörnssonAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 83, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница: