Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Barcelona (Победа на една трка во Barcelona)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.67 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ken O NealPro - 17Сезона 75, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 75, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 75, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaAmateur - 82Сезона 75, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRetiredСезона 75, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 75, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien CoppinRookie - 42Сезона 75, Трка 17, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsAmateur - 55Сезона 75, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriRookie - 127Сезона 75, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Curtis LaradePro - 24Сезона 75, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynAmateur - 78Сезона 75, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko VeljkovicRetiredСезона 75, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ProstkoRookie - 6Сезона 75, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 9Сезона 75, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BrandsonAmateur - 72Сезона 75, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme PereiraAmateur - 49Сезона 75, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRetiredСезона 75, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ZablotskyPro - 23Сезона 75, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 75, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis UrangaPro - 25Сезона 75, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saxon DurrantRetiredСезона 75, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 22Сезона 75, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav GubanovAmateur - 57Сезона 75, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezAmateur - 40Сезона 75, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 49Сезона 75, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakPro - 13Сезона 75, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 75, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo PinkeRetiredСезона 75, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekRetiredСезона 75, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł PiętkaAmateur - 23Сезона 75, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 25Сезона 75, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 84Сезона 75, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 48Сезона 75, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresAmateur - 72Сезона 75, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey PchelkinRetiredСезона 75, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 5Сезона 75, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovRetiredСезона 75, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franc StefaniAmateur - 91Сезона 75, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 16Сезона 75, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 45Сезона 75, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiAmateur - 13Сезона 75, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 17, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosRookie - 58Сезона 75, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 41Сезона 75, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SokolovAmateur - 31Сезона 75, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 15Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepRetiredСезона 75, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraMaster - 1Сезона 75, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalAmateur - 65Сезона 75, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 75, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesRookie - 64Сезона 75, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 21Сезона 75, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 32Сезона 75, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 30Сезона 75, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perry ChristensenRetiredСезона 75, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba WolnyRetiredСезона 75, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PetrovRetiredСезона 75, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyAmateur - 30Сезона 75, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivelin YordanovAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziRetiredСезона 75, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola GeorgievRookie - 109Сезона 75, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 33Сезона 75, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa HalilovAmateur - 62Сезона 75, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 25Сезона 75, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 54Сезона 75, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 33Сезона 75, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 116Сезона 75, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 50Сезона 75, Трка 17, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco PoldervaartAmateur - 12Сезона 75, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eva NovotnáAmateur - 1Сезона 75, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 75, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasAmateur - 25Сезона 75, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia MolteniPro - 10Сезона 75, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 75, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaPro - 17Сезона 75, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 18Сезона 75, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FohrmannRetiredСезона 75, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 35Сезона 75, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen StoianovAmateur - 88Сезона 75, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 61Сезона 75, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauRookie - 116Сезона 75, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 76Сезона 75, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 55Сезона 75, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: