Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Jerez (Победа на една трка во Jerez)
(Раритетна придобивка: 1 од 96.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 84, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin EnacheRookie - 36Сезона 84, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillPro - 11Сезона 84, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi TurakainenRookie - 33Сезона 84, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloRetiredСезона 84, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FrederickRookie - 17Сезона 84, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratPro - 5Сезона 84, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BrazilRetiredСезона 84, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 84, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielRetiredСезона 84, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 84, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edimon EmeriqueRookie - 60Сезона 84, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ziv TalerAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRookie - 3Сезона 84, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 84, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 84, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonRetiredСезона 84, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 84, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 4Сезона 84, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 84, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhaleRetiredСезона 84, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 84, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BradyRetiredСезона 84, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRetiredСезона 84, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaAmateur - 14Сезона 84, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 84, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 84, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 84, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaRookie - 79Сезона 84, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 11Сезона 84, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 84, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekRookie - 19Сезона 84, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 4Сезона 84, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 84, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 84, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MorgadoAmateur - 40Сезона 84, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 84, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 84, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovAmateur - 13Сезона 84, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 84, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 54Сезона 84, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 84, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zbigniew PolakowskiAmateur - 77Сезона 84, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 84, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresMaster - 5Сезона 84, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 84, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 84, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 84, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danko BanovićRetiredСезона 84, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoRetiredСезона 84, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezoneMaster - 3Сезона 84, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 84, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petko DonevAmateur - 29Сезона 84, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 79Сезона 84, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 84, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 84, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 84, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 84, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerRookie - 85Сезона 84, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneRetiredСезона 84, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRetiredСезона 84, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KuśAmateur - 21Сезона 84, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeu BolzanAmateur - 77Сезона 84, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisRetiredСезона 84, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 5Сезона 84, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor Claramunt GarcíaRookie - 125Сезона 84, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 25Сезона 84, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakRetiredСезона 84, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jyri KankaanpääRetiredСезона 84, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PrietoRookie - 42Сезона 84, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 84, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 1Сезона 84, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRetiredСезона 84, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyAmateur - 45Сезона 84, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenRookie - 96Сезона 84, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 133Сезона 84, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 84, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićAmateur - 61Сезона 84, Трка 5, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeyAmateur - 21Сезона 84, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco Del CampoAmateur - 50Сезона 84, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odvar OliveiraPro - 14Сезона 84, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRookie - 48Сезона 84, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: