Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Anderstorp (Победа на една трка во Anderstorp)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 85, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRetiredСезона 85, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 1Сезона 85, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 85, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WonsikPro - 12Сезона 85, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 85, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 85, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 85, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 9Сезона 85, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 29Сезона 85, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRetiredСезона 85, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ton De JongPro - 6Сезона 85, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 85, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisAmateur - 59Сезона 85, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 15, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 15, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaRookie - 55Сезона 85, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinPro - 6Сезона 85, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeněk PetrAmateur - 38Сезона 85, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 85, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 85, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRetiredСезона 85, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RosatiAmateur - 44Сезона 85, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 85, Трка 15, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 85, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 85, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 85, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 85, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 85, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 78Сезона 85, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 85, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraAmateur - 1Сезона 85, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VieiraAmateur - 60Сезона 85, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliAmateur - 76Сезона 85, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 85, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ArdeleanPro - 4Сезона 85, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 85, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan RomanAmateur - 66Сезона 85, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 15, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 85, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piero AstorinoAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackAmateur - 31Сезона 85, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 85, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 9Сезона 85, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 85, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 61Сезона 85, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaPro - 1Сезона 85, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRetiredСезона 85, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo BonifaziAmateur - 28Сезона 85, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRetiredСезона 85, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 85, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: