Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Photo shoot (Заврши една трка на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 737 738 739 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Darryl HdRookie - 37Сезона 95, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz UnknownRookie - 33Сезона 95, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mefodiy SlivochnyiRookie - 106Сезона 95, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson LinharesRookie - 17Сезона 95, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio SilvaRookie - 111Сезона 95, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elliot RowleyRookie - 121Сезона 95, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yonje ZadeRookie - 14Сезона 95, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addiel GonzalesRookie - 141Сезона 95, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme PimenteoRookie - 43Сезона 95, Трка 9, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MarcanteRookie - 34Сезона 95, Трка 9, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Syncere HRookie - 62Сезона 95, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian LarsenRookie - 146Сезона 95, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RobertoRookie - 18Сезона 95, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław PrzymusińskiRookie - 130Сезона 95, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Jose LopezRookie - 47Сезона 95, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector MorenoRookie - 107Сезона 95, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton LindeiszRookie - 140Сезона 95, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominick AubutRookie - 143Сезона 95, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danil VatolinRookie - 11Сезона 95, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishi PurohitRookie - 57Сезона 95, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ray DougalRookie - 30Сезона 95, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ClarkRookie - 57Сезона 95, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho GarcíaRookie - 131Сезона 95, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loginov MaksimRookie - 5Сезона 95, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Miguel BaptistaRookie - 71Сезона 95, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wim CazemierRookie - 55Сезона 95, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgetab UnknownRookie - 34Сезона 95, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank SchmidtsdorffRookie - 44Сезона 95, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicodemoa NicodemouRookie - 83Сезона 95, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavi EquianoRookie - 125Сезона 95, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jjm Salomon PagespetitRookie - 138Сезона 95, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzálezRookie - 142Сезона 95, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JamesRookie - 25Сезона 95, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wiktor DudczakRookie - 86Сезона 95, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Killian ArtemanRookie - 112Сезона 95, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ok BomerRookie - 63Сезона 95, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Delil GüneşRookie - 76Сезона 95, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akachukwu ChigozieRookie - 91Сезона 95, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anfibio TruexRookie - 43Сезона 95, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard PerkinsRookie - 148Сезона 95, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier SlosseRookie - 105Сезона 95, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boutari MohamadRookie - 60Сезона 95, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AllburnRookie - 61Сезона 95, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elnano AlonsoRookie - 127Сезона 95, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SanchezRookie - 27Сезона 95, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AzevedoRookie - 83Сезона 95, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Originalarticfox UnknownRookie - 100Сезона 95, Трка 6, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vangelis MavRookie - 29Сезона 95, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ArnallRookie - 22Сезона 95, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al GoRookie - 4Сезона 95, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikomac KarakRookie - 145Сезона 95, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco PiresRookie - 5Сезона 95, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WideraRookie - 85Сезона 95, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpy AugustusRookie - 70Сезона 95, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javalee MartinsRookie - 38Сезона 95, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BrandaoRookie - 62Сезона 95, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias CarneiroRookie - 113Сезона 95, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin FitzgeraldRookie - 132Сезона 95, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe PontoRookie - 72Сезона 95, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MartinsRetiredСезона 95, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marshall StayRookie - 116Сезона 95, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clayton DreyerRookie - 83Сезона 95, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MarquesRookie - 127Сезона 95, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosgroveRookie - 86Сезона 95, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feresin FereRookie - 137Сезона 95, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian FonsecaRookie - 55Сезона 95, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 J-baptiste GuillotRookie - 37Сезона 95, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SanabriaRookie - 82Сезона 95, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam JamesRookie - 120Сезона 95, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Mariano LunaRookie - 63Сезона 95, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo CattaneoRookie - 71Сезона 95, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célia RichardRookie - 87Сезона 95, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erculo MalpiedeRookie - 48Сезона 95, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksi VäisänenRookie - 103Сезона 95, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulino QueroRookie - 34Сезона 95, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack SchultzRookie - 143Сезона 95, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Diez De Los RiosRookie - 118Сезона 95, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zip SardiniaRookie - 122Сезона 95, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre DavRookie - 111Сезона 95, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehmet Levent GezerRookie - 150Сезона 95, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mswujo MakamazoRookie - 33Сезона 95, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BautistaRookie - 22Сезона 95, Трка 4, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian AscencioRookie - 2Сезона 95, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gatis LībisRookie - 123Сезона 95, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mason SnyderRookie - 63Сезона 95, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caal MendelRookie - 106Сезона 95, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco SalzanoRookie - 51Сезона 95, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmot WilskutRookie - 105Сезона 95, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben CarballoRookie - 140Сезона 95, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian AscencioRookie - 49Сезона 95, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PorembaRookie - 122Сезона 95, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rhys JamesRookie - 66Сезона 95, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clem WolschekRookie - 75Сезона 95, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RomaRookie - 139Сезона 95, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RomaRookie - 139Сезона 95, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachlan EmerickRookie - 7Сезона 95, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fobias AmpieroRookie - 41Сезона 95, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vili PeltonenRookie - 48Сезона 95, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme TorresRookie - 33Сезона 95, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BemRookie - 145Сезона 95, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 737 738 739 » Брзо оди на страница: