Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Istanbul (Победа на една трка во Istanbul)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.36 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfRookie - 88Сезона 84, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin EnacheAmateur - 38Сезона 84, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan HaiderAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KuśnierzPro - 2Сезона 84, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakPro - 12Сезона 84, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi TurakainenAmateur - 51Сезона 84, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerAmateur - 72Сезона 84, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olli TamminenPro - 24Сезона 84, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśPro - 18Сезона 84, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 84, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 84, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius BernholdAmateur - 76Сезона 84, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicPro - 8Сезона 84, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongPro - 17Сезона 84, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 84, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasPro - 3Сезона 84, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 84, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PriceAmateur - 36Сезона 84, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 84, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 53Сезона 84, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 16Сезона 84, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovAmateur - 41Сезона 84, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BradyAmateur - 50Сезона 84, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 34Сезона 84, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRookie - 37Сезона 84, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 51Сезона 84, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaPro - 19Сезона 84, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 35Сезона 84, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyMaster - 5Сезона 84, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 84, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasRookie - 127Сезона 84, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 5Сезона 84, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rami NiemiAmateur - 59Сезона 84, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 84, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 76Сезона 84, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico FondasiAmateur - 6Сезона 84, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychPro - 17Сезона 84, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina KirakovjanovaPro - 21Сезона 84, Трка 1, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian DietzAmateur - 58Сезона 84, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 59Сезона 84, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan WhiteRookie - 29Сезона 84, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 19Сезона 84, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 2Сезона 84, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor Claramunt GarcíaRookie - 125Сезона 84, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 12Сезона 84, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CabreraAmateur - 78Сезона 84, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichAmateur - 41Сезона 84, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 46Сезона 84, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 84, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis TsikoudiasAmateur - 79Сезона 84, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco Del CampoAmateur - 50Сезона 84, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Ismael AlexandrePro - 16Сезона 84, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaPro - 22Сезона 84, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 18Сезона 84, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 84, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 84, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraAmateur - 4Сезона 84, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PolákRookie - 101Сезона 84, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 49Сезона 84, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim Van Der StichelenRookie - 75Сезона 84, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiRookie - 150Сезона 84, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre SuzenAmateur - 61Сезона 84, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettPro - 12Сезона 84, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisAmateur - 37Сезона 84, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukAmateur - 46Сезона 84, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio CovacciPro - 1Сезона 84, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Machl MarkusRookie - 94Сезона 84, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter BidarteAmateur - 34Сезона 84, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff BodelleAmateur - 63Сезона 84, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariAmateur - 26Сезона 84, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница: