Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Silverstone (Победа на една трка во Silverstone)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 71Сезона 88, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 88, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RetaAmateur - 25Сезона 88, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MadeiraRookie - 133Сезона 88, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon NusgartAmateur - 1Сезона 88, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MalvisaloRookie - 9Сезона 88, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Amateur - 45Сезона 88, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claes BlickRookie - 42Сезона 88, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 88, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 2Сезона 88, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 11Сезона 88, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyAmateur - 23Сезона 88, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JaruisRookie - 40Сезона 88, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 88, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AfflerbachRookie - 26Сезона 88, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos MendezAmateur - 27Сезона 88, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chintaka RajapakseRookie - 74Сезона 88, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 88, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnRookie - 10Сезона 88, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 47Сезона 88, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 88, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 88, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 88, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyAmateur - 32Сезона 88, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel De LucaRookie - 78Сезона 88, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 88, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 88, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 88, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 88, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido Daniel PanadeiroRookie - 99Сезона 88, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DulledgeRookie - 86Сезона 88, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 88, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 88, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maz WestRookie - 132Сезона 88, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zubair AslamRookie - 100Сезона 88, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 88, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PrietoRookie - 141Сезона 88, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao JuniorRookie - 45Сезона 88, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 122Сезона 88, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 88, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 88, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 88, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 88, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 88, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 88, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František MarekRookie - 1Сезона 88, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo NedelevRookie - 49Сезона 88, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 88, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 88, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 88, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 88, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 88, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 88, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 88, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 88, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsRookie - 28Сезона 88, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićRookie - 41Сезона 88, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor BitencourtRookie - 138Сезона 88, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 88, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesAmateur - 21Сезона 88, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlovskyRookie - 39Сезона 88, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillRookie - 118Сезона 88, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay StanevAmateur - 35Сезона 88, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla JanniAmateur - 51Сезона 88, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 84Сезона 88, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 88, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 88, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 88, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 88, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaAmateur - 68Сезона 88, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brett SchwartzRookie - 135Сезона 88, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antros NikolaouRookie - 117Сезона 88, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 88, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ValeRookie - 148Сезона 88, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ŠustekRookie - 76Сезона 88, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 88, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique ZaramelloRookie - 127Сезона 88, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PessoaRookie - 46Сезона 88, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRookie - 113Сезона 88, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine RegginaAmateur - 20Сезона 88, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg StarkeRookie - 5Сезона 88, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő BalogRookie - 8Сезона 88, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik EngebretsenRookie - 140Сезона 88, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 88, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: