Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brands Hatch (Победа на една трка во Brands Hatch)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomas RamoskaRetiredСезона 95, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 70Сезона 95, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil McewanRookie - 122Сезона 95, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey GubkaRetiredСезона 95, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BorsariAmateur - 17Сезона 95, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PooleAmateur - 6Сезона 95, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 95, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 6Сезона 95, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ConnellyRookie - 92Сезона 95, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleAmateur - 3Сезона 95, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FrancucciAmateur - 80Сезона 95, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisPro - 15Сезона 95, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 1Сезона 95, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant DeetlefsRetiredСезона 95, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeRookie - 146Сезона 95, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PriceRookie - 149Сезона 95, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MateusRetiredСезона 95, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MackenbergMaster - 1Сезона 95, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 1Сезона 95, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EnrightAmateur - 58Сезона 95, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce StadAmateur - 70Сезона 95, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesAmateur - 40Сезона 95, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderAmateur - 13Сезона 95, Трка 9, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesPro - 18Сезона 95, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroMaster - 1Сезона 95, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 108Сезона 95, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisAmateur - 6Сезона 95, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato FerriereAmateur - 72Сезона 95, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk ŠpačekRookie - 18Сезона 95, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesPro - 23Сезона 95, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 49Сезона 95, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco Van SaarloosAmateur - 75Сезона 95, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 95, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichMaster - 3Сезона 95, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 6Сезона 95, Трка 9, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhouseRetiredСезона 95, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 24Сезона 95, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 10Сезона 95, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cvetan JordanovRookie - 85Сезона 95, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan ChenkoRookie - 117Сезона 95, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozPro - 19Сезона 95, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emir JusicPro - 5Сезона 95, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezPro - 22Сезона 95, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 52Сезона 95, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisAmateur - 20Сезона 95, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 54Сезона 95, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 16Сезона 95, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris-Manuel HahnRetiredСезона 95, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jirka KubinaRetiredСезона 95, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 95, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaPro - 9Сезона 95, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antros NikolaouRookie - 46Сезона 95, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechRetiredСезона 95, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Marc SurmonAmateur - 3Сезона 95, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GeogievRookie - 11Сезона 95, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 28Сезона 95, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge SoaresAmateur - 57Сезона 95, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KopácsiAmateur - 72Сезона 95, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 48Сезона 95, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunor AndrasRookie - 136Сезона 95, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando MallardoRetiredСезона 95, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SousaAmateur - 58Сезона 95, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MurgoAmateur - 9Сезона 95, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappRetiredСезона 95, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRetiredСезона 95, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikAmateur - 33Сезона 95, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe André TorralvoRookie - 94Сезона 95, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André CruzAmateur - 42Сезона 95, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliMaster - 4Сезона 95, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 3Сезона 95, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 45Сезона 95, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BehdezAmateur - 26Сезона 95, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LamponiAmateur - 76Сезона 95, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KoleRetiredСезона 95, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 4Сезона 95, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 18Сезона 95, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio ColuceRookie - 76Сезона 95, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarPro - 8Сезона 95, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraRookie - 31Сезона 95, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorRookie - 11Сезона 95, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenPro - 11Сезона 95, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 62Сезона 95, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FreireAmateur - 10Сезона 95, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloPro - 16Сезона 95, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 1Сезона 95, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 95, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio LugoMaster - 3Сезона 95, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders GustafssonRookie - 35Сезона 95, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 95, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenAmateur - 33Сезона 95, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 68Сезона 95, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniPro - 12Сезона 95, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsPro - 6Сезона 95, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriRookie - 73Сезона 95, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BombiniPro - 4Сезона 95, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GregsonRookie - 94Сезона 95, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GonçalvesAmateur - 3Сезона 95, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaAmateur - 42Сезона 95, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiAmateur - 55Сезона 95, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusPro - 9Сезона 95, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: