Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Laguna Seca (Победа на една трка во Laguna Seca)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Saulius JackeviciusPro - 8Сезона 88, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasPro - 23Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadAmateur - 10Сезона 88, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRetiredСезона 88, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 13Сезона 88, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 80Сезона 88, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheAmateur - 78Сезона 88, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersMaster - 4Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRetiredСезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresAmateur - 30Сезона 88, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 28Сезона 88, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekPro - 9Сезона 88, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaAmateur - 12Сезона 88, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesAmateur - 68Сезона 88, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 28Сезона 88, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedAmateur - 49Сезона 88, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonPro - 4Сезона 88, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 2Сезона 88, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitAmateur - 47Сезона 88, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelMaster - 1Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad WrobelAmateur - 54Сезона 88, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRetiredСезона 88, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinPro - 17Сезона 88, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranAmateur - 43Сезона 88, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevAmateur - 73Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasPro - 22Сезона 88, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 88, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRetiredСезона 88, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo AlvesRookie - 18Сезона 88, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRetiredСезона 88, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clint ParkerRookie - 9Сезона 88, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziRookie - 9Сезона 88, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołRetiredСезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 88, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevPro - 1Сезона 88, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozRetiredСезона 88, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 88, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArribasRookie - 45Сезона 88, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićPro - 14Сезона 88, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRetiredСезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 14Сезона 88, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DasRetiredСезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 9Сезона 88, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 18Сезона 88, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaPro - 9Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubMaster - 3Сезона 88, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasAmateur - 73Сезона 88, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 88, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur DiasAmateur - 40Сезона 88, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRetiredСезона 88, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovPro - 24Сезона 88, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 4Сезона 88, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsAmateur - 79Сезона 88, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunAmateur - 70Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlovskyRetiredСезона 88, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 22Сезона 88, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRetiredСезона 88, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 88, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck AzevedoAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReutemmanAmateur - 40Сезона 88, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 88, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 23Сезона 88, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierRookie - 64Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovAmateur - 79Сезона 88, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoAmateur - 62Сезона 88, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoAmateur - 25Сезона 88, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerEliteСезона 88, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelMaster - 5Сезона 88, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naim Pereira De SouzaRetiredСезона 88, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raluca TiucaAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziMaster - 1Сезона 88, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniAmateur - 55Сезона 88, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziPro - 4Сезона 88, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács ZoltánRookie - 18Сезона 88, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényRetiredСезона 88, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 139Сезона 88, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosPro - 8Сезона 88, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenRookie - 65Сезона 88, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshAmateur - 40Сезона 88, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StolybkoAmateur - 61Сезона 88, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 15Сезона 88, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 67Сезона 88, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecAmateur - 54Сезона 88, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusPro - 13Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 88, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 1Сезона 88, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineAmateur - 42Сезона 88, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: