Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Indianapolis (Победа на една трка во Indianapolis)
(Раритетна придобивка: 1 од 86.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 83, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 22Сезона 83, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 83, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeebleRookie - 109Сезона 83, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 83, Трка 3, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsPro - 17Сезона 83, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 7Сезона 83, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosPro - 12Сезона 83, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiPro - 6Сезона 83, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MachadoAmateur - 24Сезона 83, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jere AiraksinenAmateur - 8Сезона 83, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim De BockRookie - 2Сезона 83, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 83, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 77Сезона 83, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 83, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 48Сезона 83, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 3Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SousaRookie - 74Сезона 83, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 83, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak WeaverRookie - 140Сезона 83, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 25Сезона 83, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 83, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 29Сезона 83, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 83, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukRookie - 55Сезона 83, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRetiredСезона 83, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shoaib MohamedRetiredСезона 83, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 83, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 83, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 4Сезона 83, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 24Сезона 83, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NormandAmateur - 68Сезона 83, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniMaster - 1Сезона 83, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo AnderssonRetiredСезона 83, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 83, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresRookie - 14Сезона 83, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 75Сезона 83, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáPro - 2Сезона 83, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRetiredСезона 83, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 83, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasRetiredСезона 83, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RechtenbergRetiredСезона 83, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 17Сезона 83, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 83, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KontraRetiredСезона 83, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique ChapmanAmateur - 10Сезона 83, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 83, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan MiteaAmateur - 41Сезона 83, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno TarondoAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 78Сезона 83, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 83, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago LarramaAmateur - 70Сезона 83, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 83, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 83, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 83, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DutraAmateur - 26Сезона 83, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SanchezAmateur - 73Сезона 83, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleRetiredСезона 83, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 83, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnsonAmateur - 68Сезона 83, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 14Сезона 83, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachAmateur - 38Сезона 83, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VilasRetiredСезона 83, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 91Сезона 83, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergRetiredСезона 83, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRetiredСезона 83, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 83, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasRookie - 43Сезона 83, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 83, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 5Сезона 83, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRetiredСезона 83, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 30Сезона 83, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 37Сезона 83, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 83, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone SilvestriRetiredСезона 83, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 83, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 83, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoRetiredСезона 83, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DuriezRetiredСезона 83, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano MoraisRookie - 28Сезона 83, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosAmateur - 15Сезона 83, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy CoronadoRetiredСезона 83, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanRetiredСезона 83, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean SchmidtAmateur - 55Сезона 83, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir BukvićRookie - 51Сезона 83, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 83, Трка 3, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 83, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LundquistAmateur - 32Сезона 83, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius NogueiraPro - 9Сезона 83, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: