Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Weatherman (Победа на една трка завршувајќи ја со погрешни гуми (за дожд или суво))
(Раритетна придобивка: 1 од 108.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jere AiraksinenAmateur - 35Сезона 82, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan HisgettAmateur - 49Сезона 82, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus RebolledoAmateur - 3Сезона 82, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 53Сезона 82, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PalandriRookie - 26Сезона 82, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 8Сезона 82, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 82, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 1Сезона 82, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis HamiltonPro - 20Сезона 82, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykAmateur - 56Сезона 82, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano BertiAmateur - 15Сезона 82, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 149Сезона 82, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 82, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisMaster - 5Сезона 82, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus JørgensenRetiredСезона 82, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainars MušpertsRookie - 87Сезона 82, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 52Сезона 82, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 39Сезона 82, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo KruisRookie - 62Сезона 82, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárAmateur - 30Сезона 82, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 82, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 82, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian CalafirRookie - 1Сезона 82, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 82, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 70Сезона 82, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen BajricRookie - 16Сезона 82, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielRookie - 6Сезона 82, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 82, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MartiarenaRookie - 75Сезона 82, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 12Сезона 82, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaPro - 22Сезона 82, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiPro - 3Сезона 82, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroPro - 2Сезона 82, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 33Сезона 82, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 63Сезона 82, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoPro - 19Сезона 82, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 5Сезона 82, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanAmateur - 28Сезона 82, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicAmateur - 45Сезона 82, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BreuerRetiredСезона 82, Трка 3, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasRookie - 127Сезона 82, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezMaster - 4Сезона 82, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevPro - 11Сезона 82, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoAmateur - 38Сезона 82, Трка 3, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinRookie - 22Сезона 82, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaAmateur - 34Сезона 82, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiPro - 8Сезона 82, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 82, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonAmateur - 10Сезона 82, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 22Сезона 82, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 61Сезона 82, Трка 3, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 82, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoAmateur - 46Сезона 82, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukMaster - 5Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 93Сезона 82, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminRetiredСезона 82, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 55Сезона 82, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 31Сезона 82, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 82, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 63Сезона 82, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyRookie - 80Сезона 82, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel TörökAmateur - 39Сезона 82, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezAmateur - 68Сезона 82, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 82, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 56Сезона 82, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias MendezAmateur - 72Сезона 82, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 14Сезона 82, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 12Сезона 82, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezAmateur - 35Сезона 82, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallMaster - 2Сезона 82, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 82, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 82, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiPro - 20Сезона 82, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloAmateur - 73Сезона 82, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 70Сезона 82, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikPro - 6Сезона 82, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaRookie - 120Сезона 82, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio CiceroRookie - 68Сезона 82, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 82, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 70Сезона 82, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemes Nagy TiborRetiredСезона 82, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando HernandezRetiredСезона 82, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bindics RóbertPro - 9Сезона 82, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 82, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 71Сезона 82, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenRookie - 113Сезона 82, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaPro - 15Сезона 82, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florent RocheRookie - 26Сезона 82, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczRookie - 74Сезона 82, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BarathAmateur - 30Сезона 82, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 10Сезона 82, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shanhan BonhamAmateur - 66Сезона 82, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BarrosRookie - 101Сезона 82, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraPro - 20Сезона 82, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoRookie - 87Сезона 82, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor BravoAmateur - 66Сезона 82, Трка 3, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница: